Cennik

Inne

Podsumowanie

 1. Testportal daje swoim użytkownikom do dyspozycji funkcjonalności ułatwiające pracę zespołową, takie jak współdzielenie testów online z innymi subkontami w ramach jednej subskrypcji instytucjonalnej.

 2. Użytkownicy mogą także z łatwością kopiować istniejące testy, by używać ich ponownie, albo na ich podstawie tworzyć nowe. Testportal umożliwia również łatwe zarządzanie zawartością konta, na przykład szybkie usuwanie testów online za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

 3. Testportal oferuje wreszcie przeprowadzanie quizów, testów i egzaminów online za użytkowników. Jeśli chcesz więc, by ktoś za Ciebie zajął się organizacją zdalnego testu, z przyjemnością kompleksowo się tym zajmiemy.

Jak przesłać test do innego użytkownika?

By praca w zespole była łatwiejsza i dawała lepsze efekty, możesz udostępniać swoje testy online innym użytkownikom w ramach swojej subskrypcji. Osoby posiadające subkonta mogą współpracować podczas tworzenia pytań.

Udostępnianie testu współpracownikom na Testportalu to opcja dostępna dla posiadaczy planów edukacyjnych EDU Szkoła, EDU Uczelnia albo biznesowego MAX Dedykowany. Dowiedz się więcej o tym, jakie subskrypcje znajdzie na naszej platformie biznes i edukacja.

Jak wysłać test do współpracownika krok po kroku

 1. Zaloguj się na swoje konto.

 2. Na ekranie Moje testy na każdym z testów znajdziesz ikonę trzech kropek. Kliknij ją na tym teście, który chcesz przekazać innym użytkownikom i wybierz opcję Wyślij do współpracownika.

 3. W okienku z adresami mailowymi użytkowników, wybierz tych, którym chcesz przesłać testy i zatwierdź wybór przyciskiem Wyślij.

 4. Na ekranie zobaczysz potwierdzenie wysłania testu do zaznaczonych wcześniej użytkowników.

Wyślij test do współpracownika

Wysyłanie testu do współpracownika wymaga zaledwie kilku prostych kroków

Jak stworzyć kopię testu?

Kopiowanie testów online nazywamy na Testportalu duplikowaniem. Pozwala ono zaoszczędzić czas i wydatnie ułatwia Twoją pracę. Skopiowanie testu online na Testportalu tworzy jego nową wersję, w której możesz na przykład poprawić błędy, jeśli oryginalny test jest już aktywny i nie możesz nanieść w nim zmian.

Dzięki duplikacji nie musisz w takiej sytuacji zaczynać od zera. Nowy test będzie miał te same ustawienia co stary i z łatwością wprowadzisz w nim dowolne zmiany.

Kopiowanie testu krok po kroku

 1. Na ekranie Moje testy wybierz test, który chcesz skopiować i kliknij ikonkę trzech kropek.

 2. Następnie, wybierz opcję Duplikuj.

 3. W nowym okienku, w polu Nazwa duplikatu możesz edytować obecną lub wpisać nową nazwę testu.

 4. Po wprowadzeniu nazwy, kliknij przycisk Duplikuj. Powrócisz do widoku Moje testy, gdzie będzie czekał już na Ciebie skopiowany test.

Kopiowanie testu

Kopiowanie testu pozwala zaoszczędzić czas i ułatwia pracę

Duplikując test, kopiujesz też wszystkie pytania oraz ustawienia

Sprawdź, czy w oryginalnym teście włączona była opcja Losowa kolejność pytań i odpowiedzi wraz z liczbą losowanych pytań, (np. Losowanych pytań: 20 z puli: 30). Jeśli dodasz do nowego testu pytania, pamiętaj, by zaktualizować także opcję ich losowania.

Jak usunąć test online z konta?

Wszystkie utworzone przez Ciebie testy znajdują się na Twoim koncie w Testportalu. Jeśli z jakichś powodów chcesz usunąć jeden z nich, możesz zrobić to przy pomocy zaledwie kilku kliknięć.

Usuwanie testów na platformie Testportal

Aby usunąć test online ze swojego konta:

 1. Najpierw zaloguj się na konto w Testportalu. Główny widok Moje testy wyświetli Ci wszystkie zgromadzone materiały.

 2. Standardowo lub przy użyciu wyszukiwarki testów, odnajdź test, który chcesz usunąć.

 3. W prawym rogu karty z wyszukanym testem zauważysz ikonę trzech kropek. Kliknij w to miejsce, a następnie wybierz Usuń.

 4. Jeśli jesteś pewny, że chcesz usunąć test, potwierdź swoją decyzję za pomocą opcji Usuń test.

Pamiętaj, że testy usuwane są z Twojego konta bezpowrotnie i nie masz możliwości ich odzyskania.

Usuwanie testu

Usuwanie testu z konta użytkownika w Testportalu

Jak zlecić Wam przeprowadzenie testu online?

Planujesz zorganizować konkurs, olimpiadę lub duży sprawdzian wiedzy? Potrzebujesz pomocy przy tworzeniu pytań, ustawieniach, czy wyborze metody udostępniania testu? Chętnie podejmiemy się stworzenia i przeprowadzenia zleconego przez Ciebie testu, niezależnie od jego wielkości, czy skomplikowania.

Jak zlecić przeprowadzenie testu?

Jeśli chcesz, by zespół Testportalu profesjonalnie przygotował w Twoim imieniu, skonfigurował i udostępnił test rozwiązującym, daj nam znać.

Wyślij nam wiadomość przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres kontakt@testportal.pl. W jej treści opowiedz na te pytania:

 1. Kiedy ma odbyć się Twój test?

 2. Ilu rozwiązujących weźmie w nim udział?

 3. Czy posiadasz przygotowane w formie elektronicznej pytania do testu (oraz ile ich jest)?

 4. Jeśli organizujesz konkurs lub olimpiadę, czy będą miały one jeden etap, czy kilka?

 5. W jaki sposób mamy udostępnić test Twoim rozwiązującym?

Opisz też wszelkie inne sprawy związane z testem, o których powinniśmy wiedzieć. Niezwłocznie odpowiemy i przedstawimy Ci wycenę dopasowanej do Twoich potrzeb usługi.

Czy ten artykuł był przydatny?