Przyszłość rekrutacji online jest teraz

Testportal to wszechstronne narzędzie dające bogatą i szczegółową wiedzę o aplikujących.

alt

Zaufali nam

Te organizacje skutecznie przeprowadziły cyfrową transformację oceny wiedzy i umiejętności. Dołącz do nich.

E-sky logo
ZUS
Techland
sega
rsm
uws
umed
Poslovno
broen
E-sky logo
ZUS
Techland
sega
rsm
uws
umed
Poslovno
broen
E-sky logo
ZUS
Techland
sega
rsm
uws
umed
Poslovno
broen
E-sky logo
ZUS
Techland
sega
rsm
uws
umed
Poslovno
broen

Upraszczaj i usprawniaj testy online

Wyeliminuj trudności w rekrutacji pracowników

Umiejętności twarde i wiedza

Rekrutacja nowych pracowników to niełatwe zadanie, zwłaszcza przy wysokich wymaganiach odnośnie kandydatów. Testportal automatycznie ocenia aplikacje i pomaga wyselekcjonować te najlepsze.

Duża liczba aplikujących

Sprawdzaj z łatwością nawet setki (lub więcej) CV. Podczas wstępnej selekcji nasze algorytmy wyłowią tych kandydatów, którzy spełniają Twoje oczekiwania. Testy online to ogromna oszczędność czasu i pracy.

Rekrutacja lub praca online/hybrydowa

Odległość jest bez znaczenia kiedy korzystasz z Testportalu. Czy pracujesz z domu, czy w środowisku hybrydowym, nasza platforma daje pełną kontrolę nad procesem rekrutacji, automatyzując jego elementy, by oszczędzić Twój czas.

Zobacz wszystkie możliwości

Wypróbuj bezpłatnie

Nowoczesna rekrutacja dzięki mocy testów online

Testportal oferuje wiele rodzajów pytań do oceny Twoich aplikujących. Korzystaj z nich osobno lub łącz ze sobą i stwórz skuteczne narzędzia do selekcji kandydatów.

Pytania jedno i wielokrotnego wyboru mierzą kompetencje rozwiązujących w konkretnej dziedzinie wiedzy. Odpowiedzi zawierają element(y) poprawne oraz odwracające uwagę. Ten rodzaj pytań jest całkowicie zautomatyzowany i nie wymaga oceniania przez twórcę testu.

W tym przypadku rozwiązujący mają udzielić odpowiedzi na pytanie z predefiniowanym poprawnym rozwiązaniem. Na przykład “W którym roku Stany Zjednoczone wylądowały na Księżycu”, z poprawną odpowiedzią “1969” lub “tysiąc dziewięćset sześćdziesiąt dziewięć”. Także ten rodzaj pytań jest samosprawdzający się.

Ten rodzaj pytań wymaga odpowiedzi zawierającej informacje o charakterze definicji, dotyczące konkretnych kwestii. Jest on bardziej wymagający, niż dwa poprzednie typy i wymaga sprawdzenia ręcznego przez twórcę testu.

Upewnij się, że dokładnie sprawdzasz wiedzę i umiejętności, wykorzystując w arkuszu testowym wszystkie rodzaje pytań. Ta metoda zapewnia wnikliwą analizę wyników rozwiązujących, kiedy potrzebujesz wielowymiarowej ewaluacji.

Wybieraj tylko najlepszych kandydatów

Szybka, bezstronna selekcja kandydatów przy wykorzystaniu Testportalu

Automatyczne ocenianie

Pozwól, by w ocenianiu wyręczyły Cię zaawansowane algorytmy. Automatyczne, natychmiastowe i bezstronne wyniki to oszczędność czasu i pieniędzy.

Natychmiastowy komentarz

Po co marnować czas, skoro nasze funkcjonalności umożliwiają automatyczne wysyłanie informacji zwrotnej rozwiązującym?

Wnikliwe analizy

Bogate informacje zapewniane przez Testportal pozwalają na podejmowanie decyzji opartych o twarde dane.

Sięgnij po skuteczne rekrutacje

Rozpocznij

Doskonała podstawa do dalszych etapów rekrutacji

Tworzenie testów online do wstępnej ewaluacji to podstawa kolejnych etapów rekrutacji. Jej wyniki umożliwiają łatwe nawiązanie do udzielonych wcześniej odpowiedzi i wyjaśnienie każdego wyboru podjętego przez Twoich aplikujących.

Zero dyskryminacji i nieświadomej stronniczości

Automatyczna ewaluacja online pozwala na wyeliminowanie potencjalnie stronniczego czynnika ludzkiego i dyskryminacji podczas rekrutacji. Weryfikacja wiedzy oraz umiejętności przy użyciu naszego narzędzia pozwala na uzyskanie różnorodności w firmie. Doskonale promuje ona także innowacyjność, poprawia kulturę pracy i wzmacnia więzi w zespole.

Niezwykła wygoda oceniania online

Platforma stworzona, by ułatwiać korzystanie ze wszystkich jej możliwości współpracownikom, podwykonawcom i partnerom biznesowym organizacji.

Zarówno tworzący testy, jak i rozwiązujący mogą korzystać z Testportalu na różnych urządzeniach, w tym komputerach stacjonarnych i przenośnych, tabletach, a nawet smartfonach.

Dostępne są różne metody powiadamiania o testach i dostępu do nich, z różnorodnymi poziomami bezpieczeństwa. Twórcy testów mogą też wybierać między aplikacją samodzielną a dostępną w Microsoft Teams.

Bezpieczeństwo to dla nas priorytet

Najwyższej klasy rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa

Wszystkie informacje oraz zebrane wyniki są z nami bezpieczne, zgodnie z zasadami przepisów o ochronie prywatności.

Dowiedz się więcej

SSL i skuteczne technologie szyfrowania danych

Najnowszej generacji zabezpieczenia anty-DDoS

Pełna zgodność z RODO

Mówią o nas

Biznes

Prévoir

Z pełną odpowiedzialnością polecam Testportal. Platformę wykorzystujemy kilka razy w miesiącu do przeprowadzania egzaminów dla osób ubiegających się o wykonywanie czynności agencyjnych oraz czynności dystrybucyjnych zakładu ubezpieczeń. Rozwiązania technologiczne Testportalu pozwalają nam na zachowanie ciągłości procesu rekrutacyjnego mimo obowiązujących ograniczeń sanitarnych. Technologia Testportalu jest bardzo przyjazna dla użytkownika, tworzenie nowych testów, planowanie egzaminu i jego przeprowadzanie, są bardzo intuicyjne. Jedną z największych zalet jest technologia „Uczciwy rozwiązujący”, która daje gwarancję samodzielnej pracy osoby przystępującej do egzaminu. Jednak sama technologia to nie wszystko, to co zasługuje na szczególne podkreślenie, to dyspozycyjność zespołu – klient zawsze może liczyć na wsparcie i pomoc w trudnych sytuacjach.

Hanna Hołtyn

Koordynator Audytu i Kontroli Wewnętrznej

Nowa jakość rekrutacji pracowników

Usprawnij pracę z aplikującymi przy pomocy platformy online, która rozwiązuje Twoje problemy.

14 dni na próbę

Bez karty kredytowej

CTA-v1-PL-Business-Excel
CTA-v1-PL-Business-Scrum