Sprzedawcy gotowi na każde wyzwanie

Przygotuj swój zespół do pracy, zapewnij im wiedzę oraz umiejętności niezbędne do sukcesu.

Zaufali nam

Te organizacje skutecznie przeprowadziły cyfrową transformację oceny wiedzy i umiejętności. Dołącz do nich.

E-sky logo
ZUS
Techland
sega
rsm
uws
umed
Poslovno
broen
E-sky logo
ZUS
Techland
sega
rsm
uws
umed
Poslovno
broen
E-sky logo
ZUS
Techland
sega
rsm
uws
umed
Poslovno
broen
E-sky logo
ZUS
Techland
sega
rsm
uws
umed
Poslovno
broen

Szkolenie i ewaluacja dla twojego zespołu

Profesjonalne umiejętności to podstawa sprzedaży

Automatyczne ocenianie

Pozwól, by w ocenianiu wyręczyły Cię zaawansowane algorytmy. Automatyczne, natychmiastowe i bezstronne wyniki to oszczędność czasu i pieniędzy.

Natychmiastowy komentarz

Po co marnować czas, skoro nasze testy online oraz ich funkcjonalności umożliwiają automatyczne wysyłanie informacji zwrotnej rozwiązującym?

Wnikliwe analizy

Bogate informacje zapewniane przez Testportal pozwalają na podejmowanie decyzji opartych o twarde dane.

Popraw wyniki z testami online

Wypróbuj bezpłatnie

81% managerów sprzedaży zawarło więcej kontraktów po tym, jak zwiększyła się ich wiedza o produkcie.

www.trainingindustry.com

Żródło

Jedna odpowiedź na wszystkie Twoje problemy

Testportal pomaga zespołom, niezależnie od tego, co sprzedają. Jeśli więc Twoi pracownicy potrzebują szczegółowej wiedzy technicznej lub produktowej, nasza platforma sprawdzi się idealnie. To najlepsze rozwiązanie sprawdzające wiedzę i umiejętności dla branży farmaceutycznej, narzędziowej, rolniczej, sprzedaży detalicznej oraz wielu innych.

Wybierz ten rodzaj testu, który sprawdzi się najlepiej

Testportal oferuje szeroki wachlarz rodzajów pytań. Wykorzystuj je osobno lub łącz ze sobą, by stworzyć skuteczne narzędzia do ewaluacji online.

Pytania jedno i wielokrotnego wyboru mierzą osiągnięcia rozwiązujących w konkretnej dziedzinie wiedzy. Odpowiedzi to punkt(y) poprawne oraz odwracające uwagę. Ten rodzaj pytań jest całkowicie zautomatyzowany i nie wymaga oceniania przez twórcę testu.

W tym przypadku rozwiązujący mają udzielić odpowiedzi na pytanie z predefiniowanym poprawnym rozwiązaniem. Na przykład “W którym roku Stany Zjednoczone wylądowały na Księżycu”, z poprawną odpowiedzią “1969” lub “tysiąc dziewięćset sześćdziesiąt dziewięć”. Ten rodzaj pytań jest także samosprawdzający się.

Ten rodzaj pytań wymaga odpowiedzi zawierającej informacje o charakterze definicji, dotyczące konkretnych kwestii. Jest on bardziej wymagający, niż dwa poprzednie typy i wymaga sprawdzenia ręcznego przez twórcę testu.

Aby upewnić się, że dokładnie sprawdzasz wiedzę i umiejętności, powinieneś wykorzystać w arkuszu testowym wszystkie rodzaje pytań. Ta metoda zapewnia wnikliwą analizę wyników rozwiązujących, ich mocnych oraz słabych stron.

Rozwiązanie lepsze niż każdy LMS

Ocenianie online góruje pod każdym względem. Dlaczego więc tracić czas i pieniądze na nieefektywne narzędzia?

Szybkie i proste wdrożenie

By rozpocząć ewaluacje online nie trzeba kursu ani skomplikowanej wiedzy. Tworzenie testów online z Testportalem jest łatwe i intuicyjne.

Dostosowuj się do częstych zmian

Przepisy zmieniają się bardzo często. Upewnij się, że Twój zespół jest na bieżąco z aktualnymi wymaganiami, dzięki regularnej nauce i ocenie wiedzy.

Analizy umożliwiające działanie

Nasze statystyki umożliwiają dogłębne zrozumienie nawet najbardziej złożonych wyników. Decyzje mogą być dzięki temu podejmowane w oparciu o fakty.

Szkolenia offline

Testportal to innowacyjna platforma online, która umożliwia też ocenę wiedzy i umiejętności offline. Wystarczy jedynie wydrukować arkusze testowe.

Idealne rozwiązanie dla małych grup

Korzystanie z LMS w niewielkiej grupie to marnotrawstwo czasu, pieniędzy i zasobów. Wybierz łatwą i przystępną cenowo opcję ewaluacji online.

Jeśli zgadzasz się z choćby jednym z powyższych stwierdzeń, Testportal będzie idealnym wyborem do szkolenia zespołów sprzedaży w Twojej firmie.

Nasza platforma oferuje też wiele innych funkcjonalności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.

Niezwykła wygoda oceniania online

Platforma stworzona, by ułatwiać korzystanie ze wszystkich jej możliwości współpracownikom, podwykonawcom i partnerom biznesowym organizacji.

Zarówno tworzący testy, jak i rozwiązujący mogą korzystać z Testportalu na różnych urządzeniach, w tym komputerach stacjonarnych i przenośnych, tabletach, a nawet smartfonach.

Dostępne są różne metody powiadamiania o testach i dostępu do nich, z różnymi poziomami bezpieczeństwa. Twórcy testów mogą też wybierać między aplikacją samodzielną a dostępną w Microsoft Teams.

Bezpieczeństwo to dla nas priorytet

Najwyższej klasy rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa

Wszystkie informacje oraz zebrane wyniki są z nami bezpieczne, zgodnie z zasadami przepisów o ochronie prywatności.

Dowiedz się więcej

SSL i skuteczne technologie szyfrowania danych

Najnowszej generacji zabezpieczenia anty-DDoS

Pełna zgodność z RODO

Mówią o nas

Biznes

MIP Pharma

Korzystam z aplikacji Testportal od ponad roku. To przyjazne i pomocne narzędzie do tworzenia testów sprawdzających wiedzę naszych pracowników w trakcie szkoleń. Podoba mi się intuicyjny interfejs i niezawodność Testportalu. Funkcje do edycji tekstu, wstawiania grafik i obrazów są bardzo przydatne. Aplikacja pozwala na zautomatyzowanie procesu tworzenia testów, szybkie otrzymanie wyników i statystyk, które są źródłem cennych informacji. Z pewnością będzie przez nas wykorzystywana na stałe. Jest funkcjonalna, niezawodna i działająca stabilnie. Z przyjemnością rekomenduję korzystanie z serwisu Testportal.

Jakub Szymański

Dyrektor Regionalny

Oceniaj umiejętności działu sprzedaży i zapewnij im rozwój

Zainwestuj w swoich sprzedawców. Zagwarantuj im niezbędne umiejętności, wiedzę i patrz, jak dzięki nim rozwija się Twój biznes.