Cennik

Nowoczesne narzędzie do wspierania nauki

Ocenianie online i wnikliwe dane pomagają uczyć lepiej. Szkoła z Testportalem to świetna przygoda.

Young, female teacher in a classroom, looking at student's laptop screen.

Zwiększ zaangażowanie uczniów i efektywność nauki

Elastyczności działania, wnikliwe analizy wyników oraz oszczędność czasu dzięki automatyzacji. Testportal to skuteczne, łatwe w stosowaniu testy online.

Stwórz test online dla uczniów. Połącz ocenianie zdalne lub w klasie z nowoczesnymi technologiami, mediami i zabawą. Pozwól uczniom korzystać ze swoich smartfonów. Nawet się nie zorientują, że właśnie zdobywają wiedzę!

Purple Stick
Yellow Stick

Wysyłaj zadania bezpośrednio do podopiecznych, nieważne gdzie są. Trzymaj rękę na pulsie ich postępów i dawaj konstruktywne komentarze. Organizuj testy próbne, by stale poszerzali swoją wiedzę.

Purple Stick
Yellow Stick

Wspieraj przyjazną rywalizację w swojej klasie, czy szkole. Z łatwością przygotowuj takie zawody międzyszkolne, które rzucą wyzwanie uczniom, a nie organizatorom.

Purple Stick
Yellow Stick

Zastąp przestarzały system stopni dokładnymi opisami wyników. Doceń wysiłek związany z nauką. Powiedz uczniom, jak mogą się rozwijać i zachęć do dalszych starań. Ciesz się z ich postępów.

Purple Stick
Yellow Stick
Purple Stick
Yellow Stick

Elastyczność pracy online, wnikliwe analizy i oszczędność czasu

Wykorzystaj wszystkie zalety Testportalu

Green duotone conversation message icon.

Szybkie komentarze

Nie każ uczniom czekać. Po teście otrzymają więcej, niż tylko ocenę. Szczegółowy opis da im wiedzę o słabościach i mocnych stronach.

Green duotone thumb up icon

Automatyczne sprawdzanie

Samosprawdzające się testy, w tym pytania jedno- i wielokrotnego wyboru oraz krótkie pytania otwarte.

Green duotone donut chart icon.

Szczegółowe wyniki

Dokładne informacje na temat postępu uczniów pozwalają zauważyć trendy. Dają więcej możliwości nauczycielom.

Green duotone archive box icon.

Łatwy dostęp

Dostęp do danych z dowolnego komputera, czy urządzenia mobilnego. Z każdego miejsca i o każdej porze.

Green duotone growth graph icon.

Śledzenie postępów

Obserwuj zmiany wyników w czasie dzięki łatwemu porównaniu różnych ewaluacji. Interpretuj dane, by uczyć jeszcze lepiej.

Korzystaj z wersji webowej lub na Microsoft Teams

Testportal jest dostępny jako aplikacja webowa lub na Microsoft Teams. W obu przypadkach masz do dyspozycji pełnię możliwości. Jeśli używasz Microsoft Teams, zainstaluj naszą platformę, by łatwo udostępniać testy i weryfikować rozwiązujących.

Yellow Stick
Green Stick
Green Light Stick

Wiarygodne wyniki testów dzięki 6 mechanizmom

Tworzenie testów online dla uczniów przy całkowitej wiarygodności wyników? Wykorzystaj nowoczesne, łatwe w stosowaniu, niedrogie mechanizmy proktoringu, które zaprojektowaliśmy z myślą o wyzwaniach nauki oraz oceniania online.

Yellow Decoration
Purple Decoration
Young, blonde woman smiling looking at a computer screen.

Wdrożenie Testportalu jest dziecinnie łatwe

Popraw jakość nauki wprowadzając nowoczesne, konstruktywne ocenianie zdalne. Szybkie wdrożenie daje natychmiastowy dostęp do wszystkich funkcjonalności.

01

Na miejsca

Przygotuj pytania i odpowiedzi, skonfiguruj ustawienia, w tym stronę główną i nie zapomnij o losowaniu pytań (jeśli chcesz z niego skorzystać).

02

Gotowi

Skonfiguruj informację zwrotną po teście, parametry oceniania oraz limity czasu.

03

Do startu

Wybierz rodzaj dostępu do testów online i prześlij go swoim uczniom.

04

Start

Po zakończeniu testu sprawdź szczegółowe wyniki, raporty oraz statystyki, wyciągnij wnioski i przygotuj się do kolejnego testu.

Od razu gotowy do działania

Platforma stworzona, by ułatwiać korzystanie z niej uczniom, ale też współpracownikom, podwykonawcom i partnerom biznesowym organizacji.

Zarówno tworzący testy, jak i rozwiązujący mogą korzystać z Testportalu na różnych urządzeniach, w tym komputerach stacjonarnych i przenośnych, tabletach, a nawet smartfonach.

Dostępne są różne metody powiadamiania o testach i dostępu do nich, z różnymi poziomami bezpieczeństwa. Twórcy testów mogą też wybierać między aplikacją samodzielną a dostępną w Microsoft Teams.

Bezpieczeństwo to dla nas priorytet

Najwyższej klasy rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa

Wszystkie informacje oraz zebrane wyniki są z nami bezpieczne, zgodnie z zasadami przepisów o ochronie prywatności.

Dowiedz się więcej

SSL i skuteczne technologie szyfrowania danych

Najnowszej generacji zabezpieczenia anty-DDoS

Pełna zgodność z RODO

Mówią o nas

Edukacja

Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych

Korzystam z Testportal od dłuższego czasu w ramach przeprowadzania kartkówek, testów i sprawdzianów podsumowujących moje lekcje podczas nauczania zdalnego. Jako nauczyciel potrzebuję strony, która będzie intuicyjna i technicznie łatwa zarówno dla mnie, jak i dla moich uczniów. Kilka razy w miesiącu udostępniam uczniom utworzone przeze mnie sprawdziany - wedle potrzeb dla danego poziomu nauczania i wobec przerobionego materiału. Korzystanie z Testportalu naprawdę ułatwia mi pracę – przygotowanie testów jest łatwe, sprawdzanie ich może mieć różne formy, co również można odpowiednio dostosować w swojej pracy, opcja „Uczciwy rozwiązujący” mobilizuje uczniów do pracy samodzielnej, a raporty przygotowywane automatycznie ułatwiają wgląd w postępy uczniów i w podsumowanie ich działań. Świetną opcją jest to, że można monitorować pracę uczniów podczas ich rozwiązywania testów. Z czystym sumieniem polecam Testportal nauczycielom różnych typów szkół – to bardzo dobry i nieskomplikowany sposób na pracę w formie zdalnej z uczniami.

Magdalena Korościl

Nauczyciel Języka Angielskiego

Wzbudź ciekawość uczniów i wspieraj ich naukę

Testportal zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do efektywnego oceniania online, które poprawia wyniki uczniów i zwiększa ich pewność siebie.

100% bezpłatne

Na zawsze darmowe

Pytanie o liście drzew
Pytanie 2