Certyfikacje w świecie nowych technologii

Sprawne egzaminowanie na odległość i bardziej wnikliwe badanie wyników. To zalety ewaluacji online.

Przyznawaj i wysyłaj certyfikaty online

Korzystaj z gotowych certyfikatów, które możesz uzupełniać o najważniejsze informacje dotyczące Twoich egzaminów. Jeśli jednak potrzebujesz wyjątkowego, specjalnego wzoru, daj nam tylko znać.

Testy online - bogactwo funkcjonalności

Zwiększ możliwości, dokładniej oceniaj wiedzę i wyciągaj lepsze wnioski z wyników ewaluacji online

Automatyczne ocenianie

Pozwól, by w ocenianiu wyręczyły Cię zaawansowane algorytmy. Automatyczne, natychmiastowe i bezstronne wyniki prac domowych to oszczędność czasu i pieniędzy.

Natychmiastowy komentarz

Po co marnować czas, skoro nasze funkcjonalności umożliwiają automatyczne wysyłanie informacji zwrotnej rozwiązującym?

Wnikliwe analizy

Bogate informacje zapewniane przez Testportal pozwalają na podejmowanie decyzji opartych o twarde dane.

Sprawdź skuteczne testy online

Wypróbuj bezpłatnie

Wszystkie zalety testów online w jednym miejscu

Pytania jedno i wielokrotnego wyboru mierzą osiągnięcia rozwiązujących w konkretnej dziedzinie wiedzy. Odpowiedzi to punkt(y) poprawne oraz odwracające uwagę. Ten rodzaj pytań jest całkowicie zautomatyzowany i nie wymaga oceniania przez twórcę testu.

W tym przypadku rozwiązujący mają udzielić odpowiedzi na pytanie z predefiniowanym poprawnym rozwiązaniem. Na przykład “W którym roku Stany Zjednoczoone wylądowały na Księżycu”, z poprawną odpowiedzią “1969” lub “tysiąc dziewięćset sześćdziesiąt dziewięć”. Ten rodzaj pytań jest także samosprawdzający się.

Ten rodzaj pytań wymaga odpowiedzi zawierającej informacje o charakterze definicji, dotyczące konkretnych kwestii. Jest on bardziej wymagający, niż dwa poprzednie typy i wymaga sprawdzenia ręcznego przez twórcę testu.

Aby upewnić się, że dokładnie sprawdzasz wiedzę i umiejętności, powinieneś wykorzystać w arkuszu testowym wszystkie rodzaje pytań. Ta metoda zapewnia wnikliwą analizę wyników rozwiązujących, ich mocnych oraz słabych stron.

Nieograniczone testy próbne

Trening czyni mistrzem. Zawsze miej pewność, że rozwiązujący są w pełni przygotowani na ten ważny egzamin. Korzystając z Testportalu możesz zaoferować im możliwość nieograniczonego rozwiązywania testów próbnych, aż będą gotowi na ten prawdziwy.

Niezwykła wygoda oceniania online

Platforma stworzona, by ułatwiać korzystanie ze wszystkich jej możliwości współpracownikom, podwykonawcom i partnerom biznesowym organizacji.

Zarówno tworzący testy, jak i rozwiązujący mogą korzystać z Testportalu na różnych urządzeniach, w tym komputerach stacjonarnych i przenośnych, tabletach, a nawet smartfonach.

Dostępne są różne metody powiadamiania o testach i dostępu do nich, z różnymi poziomami bezpieczeństwa. Twórcy testów mogą też wybierać między aplikacją samodzielną a dostępną w Microsoft Teams.

Bezpieczeństwo to dla nas priorytet

Najwyższej klasy rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa

Wszystkie informacje oraz zebrane wyniki są z nami bezpieczne, zgodnie z zasadami przepisów o ochronie prywatności.

Dowiedz się więcej

SSL i skuteczne technologie szyfrowania danych

Najnowszej generacji zabezpieczenia anty-DDoS

Pełna zgodność z RODO

Nowe możliwości dla instytucji certyfikujących

Przenieś egzaminy do internetu. Tworzenie testów online usprawni działanie Twojej organizacji i pozwoli rozwiązującym na osiąganie znacznie lepszych wyników.