Cennik

Pasjonujące sprawdziany dla szkoły przyszłości

Sprawdzaj wiedzę uczniów pobudzając ich ciekawość. Łącz zabawę z nauką, by osiągać niesamowite wyniki.

Young, blonde woman smiling looking at a computer screen.

Platforma online zbudowana na naukowych podstawach

Efektywne, proste i skuteczne. Uczniowie oraz nauczyciele uwielbiają klasówki online.

Green duotone thumb up icon

Automatyczne ocenianie

Pozwól, by w ocenianiu wyręczyły Cię zaawansowane algorytmy. Automatyczne, natychmiastowe i bezstronne wyniki to oszczędność czasu i pieniędzy.

Green duotone message box icon.

Natychmiastowy komentarz

Po co marnować czas, skoro nasze testy online i ich funkcjonalności umożliwiają automatyczne wysyłanie informacji zwrotnej rozwiązującym?

Green duotone donut chart icon.

Wnikliwe analizy

Bogate informacje zapewniane przez Testportal pozwalają na podejmowanie decyzji opartych o twarde dane.

Lepsze wyniki dzięki testom multimodalnym

Jak stworzyć test dla uczniów? Testportal to ogromna różnorodność pytań w sprawdzianach. Poznaj dostępne opcje i wykorzystuj je osobno lub razem. Twórz tylko skuteczne ewaluacje.

Pytania jedno i wielokrotnego wyboru mierzą osiągnięcia rozwiązujących w konkretnej dziedzinie wiedzy. Odpowiedzi to punkt(y) poprawne oraz odwracające uwagę. Ten rodzaj pytań jest całkowicie zautomatyzowany i nie wymaga oceniania przez twórcę testu.

Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick

W tym przypadku rozwiązujący mają udzielić odpowiedzi na pytanie z predefiniowanym poprawnym rozwiązaniem. Na przykład “W którym roku Stany Zjednoczone wylądowały na Księżycu”, z poprawną odpowiedzią “1969” lub “tysiąc dziewięćset sześćdziesiąt dziewięć”. Ten rodzaj pytań jest także samosprawdzający się.

Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick

Ten rodzaj pytań wymaga odpowiedzi zawierającej informacje o charakterze definicji, dotyczące konkretnych kwestii. Jest on bardziej wymagający, niż dwa poprzednie typy i wymaga sprawdzenia ręcznego przez twórcę testu.

Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick

Aby upewnić się, że dokładnie sprawdzasz wiedzę i umiejętności, powinieneś wykorzystać w arkuszu testowym wszystkie rodzaje pytań. Ta metoda zapewnia wnikliwą analizę wyników rozwiązujących, ich mocnych oraz słabych stron.

Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick
Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick

Przenieś egzaminy końcowe online

Sprawdziany przez internet to doskonała metoda organizacji egzaminów końcowych. To technologia z której łatwo korzystać uczniom, wyrównująca szanse oraz dająca informacje zwrotne natychmiast po teście. Nasza platforma automatycznie wystawia oceny, odciążając nauczycieli. Zapewnia też dokładne informacje o osiągnięciach grup oraz poszczególnych rozwiązujących.

Green Decoration
Green Light Decoration
 Young, readhead man sitting in front of a laptop, with his headphones on.

Wzbogacaj pytania, stwórz niepowtarzalny test online

Testportal to niemal nieskończone możliwości angażujących treści dla uczniów. Możesz wzbogacić testy o wiele opcji tworzenia treści, a także załączniki. Zbudowanie wyjątkowego sprawdzianu, który zaskoczy Twoich uczniów, to tylko niewielki wysiłek.

Korzystaj z plików audio, wideo, tekstowych oraz arkuszy kalkulacyjnych. Dodawaj zdjęcia, grafiki i inne treści. Rzuć wyzwanie swoim uczniom i zaskocz ich nowoczesnymi sprawdzianami, które im się spodobają.

Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick

Tworzenie testów online z przedmiotów ścisłych? Matematyka? Fizyka? Chemia? Bez problemu! Nasz edytor równań pozwala na dogłębne sprawdzanie wiedzy uczniów z zakresu tych przedmiotów. Buduj wciągające testy online i jednocześnie ułatwiaj sobie pracę.

Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick

Jesteśmy platformą o światowym zasięgu. Oznacza to, że także nasze ewaluacje online mogą być stosowane pod każdą szerokością geograficzną, ponieważ dzięki kodowaniu uft-8 wspierają korzystanie ze wszystkich popularnych języków.

Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick

Nasze narzędzie online wspiera wykorzystywanie bogatego formatowania treści w Twoich testach. Możesz zaakcentować kluczowe części sprawdzianów wytłuszczeniem, kursywą, podkreśleniami oraz zaznaczeniem.

Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick

Jeśli powyższe funkcjonalności to wciąż za mało, możesz także korzystać z zewnętrznych treści. Testportal wspiera używanie GeoGebry oraz podobnych narzędzi online.

Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick

Sprowokuj uczniów do większych starań, wprowadzając różne rodzaje punktowania. Przyznawaj punkty cząstkowe, dodatkowe oraz ujemne za dowolne, wybrane przez Ciebie pytania testowe.

Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick
Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick

Zapobiegaj i wykrywaj ściąganie oraz oszukiwanie

Zapewnij sobie wiarygodne wyniki sprawdzianów dzięki sześciu mechanizmom proktoringu zaprojektowanymi wyłącznie na potrzeby oceniania online.

Green Stick
Green Light Stick
Purple Light Stick
Hands of two young students passing a cheat sheet in the classroom.

Niezwykła wygoda oceniania online

Platforma stworzona, by ułatwiać korzystanie ze wszystkich jej możliwości współpracownikom, podwykonawcom i partnerom biznesowym organizacji.

Zarówno tworzący testy, jak i rozwiązujący mogą korzystać z Testportalu na różnych urządzeniach, w tym komputerach stacjonarnych i przenośnych, tabletach, a nawet smartfonach.

Dostępne są różne metody powiadamiania o testach i dostępu do nich, z różnymi poziomami bezpieczeństwa. Twórcy testów mogą też wybierać między aplikacją samodzielną a dostępną w Microsoft Teams.

Bezpieczeństwo to dla nas priorytet

Najwyższej klasy rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa

Wszystkie informacje oraz zebrane wyniki są z nami bezpieczne, zgodnie z zasadami przepisów o ochronie prywatności.

Dowiedz się więcej

SSL i skuteczne technologie szyfrowania danych

Najnowszej generacji zabezpieczenia anty-DDoS

Pełna zgodność z RODO

Mówią o nas

Edukacja

Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych

Korzystam z Testportal od dłuższego czasu w ramach przeprowadzania kartkówek, testów i sprawdzianów podsumowujących moje lekcje podczas nauczania zdalnego. Jako nauczyciel potrzebuję strony, która będzie intuicyjna i technicznie łatwa zarówno dla mnie, jak i dla moich uczniów. Kilka razy w miesiącu udostępniam uczniom utworzone przeze mnie sprawdziany - wedle potrzeb dla danego poziomu nauczania i wobec przerobionego materiału. Korzystanie z Testportalu naprawdę ułatwia mi pracę – przygotowanie testów jest łatwe, sprawdzanie ich może mieć różne formy, co również można odpowiednio dostosować w swojej pracy, opcja „Uczciwy rozwiązujący” mobilizuje uczniów do pracy samodzielnej, a raporty przygotowywane automatycznie ułatwiają wgląd w postępy uczniów i w podsumowanie ich działań. Świetną opcją jest to, że można monitorować pracę uczniów podczas ich rozwiązywania testów. Z czystym sumieniem polecam Testportal nauczycielom różnych typów szkół – to bardzo dobry i nieskomplikowany sposób na pracę w formie zdalnej z uczniami.

Magdalena Korościl

Nauczyciel Języka Angielskiego

Dark hair woman wearing glasses, sitting behind a desk and looking at her laptop.

Szkolne sprawdziany online zmieniają naukę w zabawę

Korzystaj z nowoczesnych technologii online i łącz ocenianie online z przygodą. Zapewnij uczniom niezapomniane wrażenia.