Cennik

Wiedza, dzięki której osiągniesz swoje cele

Odkryj najbardziej wartościowe porady oraz wskazówki. Zyskaj kompetencje i twórz quizy, testy oraz egzaminy, z którymi osiągniesz więcej.

Od tworzenia pytań po analizę wyników

Zobacz, jak tworzyć lepsze testy online

Woman sitting behind a desk, looking at her laptop.

Pytania

Sekret sukcesu w quizach, testach i egzaminach dla biznesu oraz edukacji leży w umiejętności zadawania właściwych pytań. Pomogą Ci w tym nasze przewodniki po rodzajach pytań i ich formułowaniu. Zapoznaj się też z przykładami dobrych i złych praktyk, dzięki którym nauczysz się, jak stworzyć atrakcyjne i wnikliwe testy.

A man online cheating during a remote test on two computers at the same time.

Ściąganie podczas testów online

Ściąganie na testach online wpływa negatywnie na wiarygodność Twoich wyników. Na szczęście istnieją skuteczne rozwiązania tego problemu. Dowiedz się więcej o najbardziej popularnych sposobach ściągania w Internecie, jak je zapobiegać oraz wykrywać i jak pomoże Ci w tym nowoczesna technologia.

Mature woman sitting behind a desk, working on her laptop.

Ocenianie

Zdobądź wiedzę na temat oceniania stacjonarnego i online. Nasze przewodniki to rzetelne źródło informacji dla biznesu i instytucji edukacyjnych. Dowiedz się, jak uzyskiwać wiarygodne i miarodajne dane z quizów, testów i egzaminów. Wykorzystaj je, by podejmować trafne decyzje.