Cennik

Przewodnik po pytaniach testowych i nie tylko

Zadawaj pytania, które docierają do sedna sprawy i dają Ci wszystkie informacje, jakich tylko potrzebujesz. Osiągnij więcej, tworząc lepsze quizy, testy i egzaminy.

A group of smiling people during a meeting, with a young lady raising her hand to ask a question.
Green and Yellow Light Sticks

Zadawaj tylko istotne pytania

Odkryj nowe horyzonty, aby poszerzać swoją wiedzę i podejmować trafne decyzje biznesowe. Przedstawione poniżej cztery artykuły dotyczą kluczowych zagadnień, jakie warto wziąć pod uwagę, tworząc skuteczne quizy, testy i egzaminy w biznesie.

Przekonaj się, jak wzbogacić swoje statystyki i analizy o bogactwo różnorodnych informacji, niezależnie od liczby osób w Twojej grupie. Zyskaj przewagę, przechodząc na wyższy poziom w rekrutacji, szkoleniach biznesowych oraz w budowaniu skutecznych zespołów sprzedażowych i obsługi klienta.

Dzięki naszej najnowszej technologii AI zdejmujemy ciężar generowania pytań do testów online z twoich barków. Użyj Testportalu i przekonaj się, jak sztuczna inteligencje zamieni dowolny przesłany przez Ciebie materiał źródłowy w wysokiej jakości pytania. Od broszur produktowych i procedur firmowych po instrukcje i specyfikacje techniczne - nasze AI może przekształcić dowolny dokument w gotowy zestaw pytań. Po prostu prześlij swój materiał źródłowy na Testportal, a nasza aplikacja zajmie się resztą.

Green Stick

Rodzaje pytań testowych

Na czym polega różnica pomiędzy pytaniami otwartymi a zamkniętymi? Ile możliwych odpowiedzi powinno mieć pytanie wielokrotnego wyboru? Ja sprawić, by Twoje quizy, testy oraz egzaminy dawały miarodajne i wiarygodne rezultaty? Z naszymi poradnikami dowiesz się tego wszystkie, a także tego, jak wybrać najlepsze narzędzia do oceniania online.

Yellow Decoration
Green Decoration
Hands of different people raised to ask questions.

Metody zadawania pytań

Kiedy zmieniasz sposób myślenia i działania, musisz oprzeć je na rzetelnych informacjach, które możesz uzyskać przez zadawanie pytań. Jak wskazać naturalne talenty w swoim zespole? Jak wyszkolić pracowników, by stali się ekspertami w swojej dziedzinie? Jak utrzymać krytyczne umiejętności sprzedaży i obsługi klienta na najwyższym poziomie? Wszystko to jest możliwe dzięki zadawaniu przemyślanych, wnikliwych i umiejętnie skonstruowanych pytań.

Yellow Decoration
Green Decoration
Two businesswomen having a conversation in an office.

Jak tworzyć lepsze pytania

Jeśli zajmujesz się tworzeniem biznesowych quizów, testów i egzaminów oraz chcesz doskonalić swoje umiejętności, by uzyskiwać jeszcze lepsze wyniki, to jesteś we właściwym miejscu. Sprawdź, jak możesz sprawić, by Twoje pytania będą bardziej wnikliwe, a wyniki bardziej miarodajne i praktyczne. Dzięki temu podejmiesz lepsze decyzje w rekrutacjach, szkoleniu zawodowym oraz budowaniu skutecznych zespołów sprzedaży i obsługi klienta.

Yellow Decoration
Green Decoration
Woman sitting in front of a computer in the office, taking notes.

Przykłady pytań testowych

Chcesz doskonalić swoje umiejętności w tworzeniu quizów, testów i egzaminów? W takim razie skorzystaj z nauki na przykładach wziętych z życia. W naszym artykule przedstawiamy dobre i złe praktyki, które pozwolą Ci bardziej wydajnie i wnikliwie oceniać Twoich rozwiązujących. Zobacz, jak podnieść swoje kwalifikacje w tworzeniu pytań i zyskać dzięki temu trafne, wiarygodne i wnikliwe wyniki.

Yellow Decoration
Green Decoration
Young, smiling woman sitting in front of a laptop.

Zadawaj lepsze pytania. Oceniaj z testami online.

Twórz lepsze quizy, testy i egzaminy szybciej z nowoczesną platformą do oceniania. Zadawaj mądre pytania i zyskaj szczegółowy wgląd w wiedzę i umiejętności swoich rozwiązujących.

14 dni na próbę

Bez karty kredytowej

CTA-v1-PL-Business-Excel
CTA-v1-PL-Business-Scrum