Cennik

Lepsze wyniki dzięki konkursom online

Twórz konkursy szkolne i międzyszkolne online. Odkryj korzyści nauki pracy zespołowej, zwiększonej motywacji, wiary w siebie oraz odporności psychicznej.

 Young, smiling, red-haired woman sitting in a classroom with her peers.

Konkursy internetowe to korzyści dla uczniów i nauczycieli

Twórz konkursy online i motywuj uczniów do nauki

Green duotone thumb up icon

Automatyczne ocenianie

Pozwól, by w ocenianiu wyręczyły Cię zaawansowane algorytmy. Automatyczne, natychmiastowe i bezstronne wyniki zadań konkursowych to oszczędność czasu i pieniędzy.

Green duotone message box icon.

Natychmiastowy komentarz

Po co marnować czas, skoro nasze funkcjonalności umożliwiają automatyczne wysyłanie informacji zwrotnej rozwiązującym?

Green duotone donut chart icon.

Wnikliwe analizy

Bogate informacje zapewniane przez Testportal pozwalają na podejmowanie decyzji opartych o twarde dane.

Ucz kreatywności i pracy zespołowej

Załóż konto

Wiele rodzajów pytań. Wszystkie inspirujące rozwój.

Daj swoim podopiecznym możliwości rozwoju dzięki współzawodnictwu online wewnątrz Twojej instytucji, albo z uczniami z innych szkół.

Pytania jedno i wielokrotnego wyboru mierzą osiągnięcia rozwiązujących w konkretnej dziedzinie wiedzy. Odpowiedzi to punkt(y) poprawne oraz odwracające uwagę. Ten rodzaj pytań jest całkowicie zautomatyzowany i nie wymaga oceniania przez twórcę testu.

Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick

W tym przypadku rozwiązujący mają udzielić odpowiedzi na pytanie z predefiniowanym poprawnym rozwiązaniem. Na przykład “W którym roku Stany Zjednoczone wylądowały na Księżycu”, z poprawną odpowiedzią “1969” lub “tysiąc dziewięćset sześćdziesiąt dziewięć”. Ten rodzaj pytań jest także samosprawdzający się.

Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick

Ten rodzaj pytań wymaga odpowiedzi zawierającej informacje o charakterze definicji, dotyczące konkretnych kwestii. Jest on bardziej wymagający, niż dwa poprzednie typy i wymaga sprawdzenia ręcznego przez twórcę testu.

Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick

Aby upewnić się, że dokładnie sprawdzasz wiedzę i umiejętności, powinieneś wykorzystać w arkuszu testowym wszystkie rodzaje pytań. Ta metoda zapewnia wnikliwą analizę wyników rozwiązujących, ich mocnych oraz słabych stron.

Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick
Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick

Mierz efektywność pracy dzięki skutecznym analizom

Funkcjonalności z zakresu analizy i statystyk osiągnieć uczniów pozwalają łatwo sprawdzić szczegółowe rezultaty każdego z uczestników konkursu online. Wnikliwe dane zbierane przez nasze algorytmy pozwalają na podejmowanie decyzji edukacyjnych opartych o wiedzę i twarde dowody.

Green Decoration
Green Light Decoration
Smiling, dark-haired woman, sitting at a desk, typing on her notebook.

Zorganizujemy konkurs online dla Ciebie

Tworzenie konkursów internetowych z Testportalem jest łatwe i szybkie. Jeżeli jednak brakuje Ci czasu, z przyjemnością zorganizujemy je za Ciebie, oferując wyłącznie rozwiązania uszyte na miarę.

Green Stick
Green Light Stick
Purple Light Stick
 Young woman in a black hat sitting at a desk, typing on a laptop.

Wielkość nie ma znaczenia

Jeśli organizujesz duży, międzyszkolny konkurs lub olimpiadę, Testportal z łatwością poradzi sobie z obsługą dowolnej liczby uczestników. Jeżeli zaś wybierzesz zawody w miejszej skali, nasza platforma także zapewni Ci wszystko, co niezbędne.

Yellow Stick
Green Stick
Green Light Stick

Niezwykła wygoda oceniania online

Platforma stworzona, by ułatwiać korzystanie ze wszystkich jej możliwości współpracownikom, podwykonawcom i partnerom biznesowym organizacji.

Zarówno tworzący testy, jak i rozwiązujący mogą korzystać z Testportalu na różnych urządzeniach, w tym komputerach stacjonarnych i przenośnych, tabletach, a nawet smartfonach.

Dostępne są różne metody powiadamiania o testach i dostępu do nich, z różnymi poziomami bezpieczeństwa. Twórcy testów mogą też wybierać między aplikacją samodzielną a dostępną w Microsoft Teams.

Bezpieczeństwo to dla nas priorytet

Najwyższej klasy rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa

Wszystkie informacje oraz zebrane wyniki są z nami bezpieczne, zgodnie z zasadami przepisów o ochronie prywatności.

Dowiedz się więcej

SSL i skuteczne technologie szyfrowania danych

Najnowszej generacji zabezpieczenia anty-DDoS

Pełna zgodność z RODO

Mówią o nas

Edukacja

Uniwersytet Warszawski

Komitet Główny Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności dwukrotnie korzystał z usług firmy Testportal podczas organizacji V edycji Olimpiady przeprowadzanej w warunkach pandemicznych. Bardzo sprawne przeprowadzenie etapu okręgowego (ponad 600 uczestników z całej Polski) oraz centralnego (150 uczestników) było możliwe dzięki szczegółowym raportom i statystykom opracowanym dla nas przez pracowników Testportal, co pozwoliło łatwo i szybko wyłonić awansujących, laureatów i finalistów. Bardzo cenimy świetny kontakt z pracownikami firmy, którzy pomogli w dobraniu najlepszych parametrów testów oraz przeprowadzili różne niezbędne czynności. Warta uwagi jest też funkcjonalność Uczciwy zdający, która umożliwia przeprowadzenie testy w warunkach kontrolowanej samodzielności. Z całą pewnością możemy polecić tę platformę do przeprowadzania olimpiad i konkursów, sami rozważamy wprowadzenie testów online na stałe do etapu centralnego.

dr Marta Rojewska

Sekretarz Organizacyjna Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

Dark hair woman wearing glasses, sitting behind a desk and looking at her laptop.

Używaj konkursów online, by zachęcać i motywować uczniów

Przekonaj się sam, jakie możliwości daje Testportal. Zobacz jak współzawodnictwo pozytywnie wpływa na wyniki uczniów, poszerza ich wiedzę i zwiększaj umiejętności.