Lepsze wyniki dzięki konkursom online

Twórz konkursy szkolne i międzyszkolne online. Odkryj korzyści nauki pracy zespołowej, zwiększonej motywacji, wiary w siebie oraz odporności psychicznej.

Konkursy internetowe to korzyści dla uczniów i nauczycieli

Twórz konkursy online i motywuj uczniów do nauki

Automatyczne ocenianie

Pozwól, by w ocenianiu wyręczyły Cię zaawansowane algorytmy. Automatyczne, natychmiastowe i bezstronne wyniki zadań konkursowych to oszczędność czasu i pieniędzy.

Natychmiastowy komentarz

Po co marnować czas, skoro nasze funkcjonalności umożliwiają automatyczne wysyłanie informacji zwrotnej rozwiązującym?

Wnikliwe analizy

Bogate informacje zapewniane przez Testportal pozwalają na podejmowanie decyzji opartych o twarde dane.

Ucz kreatywności i pracy zespołowej

Załóż konto

Wiele rodzajów pytań. Wszystkie inspirujące rozwój.

Daj swoim podopiecznym możliwości rozwoju dzięki współzawodnictwu online wewnątrz Twojej instytucji, albo z uczniami z innych szkół.

Pytania jedno i wielokrotnego wyboru mierzą osiągnięcia rozwiązujących w konkretnej dziedzinie wiedzy. Odpowiedzi to punkt(y) poprawne oraz odwracające uwagę. Ten rodzaj pytań jest całkowicie zautomatyzowany i nie wymaga oceniania przez twórcę testu.

W tym przypadku rozwiązujący mają udzielić odpowiedzi na pytanie z predefiniowanym poprawnym rozwiązaniem. Na przykład “W którym roku Stany Zjednoczone wylądowały na Księżycu”, z poprawną odpowiedzią “1969” lub “tysiąc dziewięćset sześćdziesiąt dziewięć”. Ten rodzaj pytań jest także samosprawdzający się.

Ten rodzaj pytań wymaga odpowiedzi zawierającej informacje o charakterze definicji, dotyczące konkretnych kwestii. Jest on bardziej wymagający, niż dwa poprzednie typy i wymaga sprawdzenia ręcznego przez twórcę testu.

Aby upewnić się, że dokładnie sprawdzasz wiedzę i umiejętności, powinieneś wykorzystać w arkuszu testowym wszystkie rodzaje pytań. Ta metoda zapewnia wnikliwą analizę wyników rozwiązujących, ich mocnych oraz słabych stron.

Mierz efektywność pracy dzięki skutecznym analizom

Funkcjonalności z zakresu analizy i statystyk osiągnieć uczniów pozwalają łatwo sprawdzić szczegółowe rezultaty każdego z uczestników konkursu online. Wnikliwe dane zbierane przez nasze algorytmy pozwalają na podejmowanie decyzji edukacyjnych opartych o wiedzę i twarde dowody.

Zorganizujemy konkurs online dla Ciebie

Tworzenie konkursów internetowych z Testportalem jest łatwe i szybkie. Jeżeli jednak brakuje Ci czasu, z przyjemnością zorganizujemy je za Ciebie, oferując wyłącznie rozwiązania uszyte na miarę.

Wielkość nie ma znaczenia

Jeśli organizujesz duży, międzyszkolny konkurs lub olimpiadę, Testportal z łatwością poradzi sobie z obsługą dowolnej liczby uczestników. Jeżeli zaś wybierzesz zawody w miejszej skali, nasza platforma także zapewni Ci wszystko, co niezbędne.

Niezwykła wygoda oceniania online

Platforma stworzona, by ułatwiać korzystanie ze wszystkich jej możliwości współpracownikom, podwykonawcom i partnerom biznesowym organizacji.

Zarówno tworzący testy, jak i rozwiązujący mogą korzystać z Testportalu na różnych urządzeniach, w tym komputerach stacjonarnych i przenośnych, tabletach, a nawet smartfonach.

Dostępne są różne metody powiadamiania o testach i dostępu do nich, z różnymi poziomami bezpieczeństwa. Twórcy testów mogą też wybierać między aplikacją samodzielną a dostępną w Microsoft Teams.

Bezpieczeństwo to dla nas priorytet

Najwyższej klasy rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa

Wszystkie informacje oraz zebrane wyniki są z nami bezpieczne, zgodnie z zasadami przepisów o ochronie prywatności.

Dowiedz się więcej

SSL i skuteczne technologie szyfrowania danych

Najnowszej generacji zabezpieczenia anty-DDoS

Pełna zgodność z RODO

Mówią o nas

Edukacja

Uniwersytet Warszawski

Komitet Główny Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności dwukrotnie korzystał z usług firmy Testportal podczas organizacji V edycji Olimpiady przeprowadzanej w warunkach pandemicznych. Bardzo sprawne przeprowadzenie etapu okręgowego (ponad 600 uczestników z całej Polski) oraz centralnego (150 uczestników) było możliwe dzięki szczegółowym raportom i statystykom opracowanym dla nas przez pracowników Testportal, co pozwoliło łatwo i szybko wyłonić awansujących, laureatów i finalistów. Bardzo cenimy świetny kontakt z pracownikami firmy, którzy pomogli w dobraniu najlepszych parametrów testów oraz przeprowadzili różne niezbędne czynności. Warta uwagi jest też funkcjonalność Uczciwy zdający, która umożliwia przeprowadzenie testy w warunkach kontrolowanej samodzielności. Z całą pewnością możemy polecić tę platformę do przeprowadzania olimpiad i konkursów, sami rozważamy wprowadzenie testów online na stałe do etapu centralnego.

dr Marta Rojewska

Sekretarz Organizacyjna Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

Używaj konkursów online, by zachęcać i motywować uczniów

Przekonaj się sam, jakie możliwości daje Testportal. Zobacz jak współzawodnictwo pozytywnie wpływa na wyniki uczniów, poszerza ich wiedzę i zwiększaj umiejętności.