Cennik

Ważne egzaminy w przyjaznym środowisku

Ocenianie zdalne to doskonała alternatywa dla tradycyjnych egzaminów. Pomaga uczniom w skupieniu i osiąganiu dobrych wyników

 Young adult man sitting an exam in a room with other respondents, supervised by a proctor.

Najlepszy sposób na ważne egzaminy

Ocenianie online to technologia, dzięki której korzystają zarówno nauczyciele, jak i uczniowie

Green duotone thumb up icon

Automatyczne ocenianie

Pozwól, by w ocenianiu wyręczyły Cię zaawansowane algorytmy. Automatyczne, natychmiastowe i bezstronne wyniki to oszczędność czasu i pieniędzy.

Green duotone message box icon.

Natychmiastowy komentarz

Po co marnować czas, skoro nasze testy online i ich funkcjonalności umożliwiają automatyczne wysyłanie informacji zwrotnej rozwiązującym?

Green duotone donut chart icon.

Wnikliwe analizy

Bogate informacje zapewniane przez Testportal pozwalają na podejmowanie decyzji opartych o twarde dane.

Czas na nowoczesne egzaminy

Załóż konto

Niezrównana wszechstronność i wiarygodność testów

Wykorzystaj różnorodne opcje pytań, by zmierzyć wszystkie aspekty wiedzy i umiejętności oraz uzyskać lepsze wyniki egzaminów końcowych.

Pytania jedno i wielokrotnego wyboru mierzą osiągnięcia rozwiązujących w konkretnej dziedzinie wiedzy. Odpowiedzi to punkt(y) poprawne oraz odwracające uwagę. Ten rodzaj pytań jest całkowicie zautomatyzowany i nie wymaga oceniania przez twórcę testu.

Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick

W tym przypadku rozwiązujący mają udzielić odpowiedzi na pytanie z predefiniowanym poprawnym rozwiązaniem. Na przykład “W którym roku Stany Zjednoczoone wylądowały na Księżycu”, z poprawną odpowiedzią “1969” lub “tysiąc dziewięćset sześćdziesiąt dziewięć”. Ten rodzaj pytań jest także samosprawdzający się.

Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick

Ten rodzaj pytań wymaga odpowiedzi zawierającej informacje o charakterze definicji, dotyczące konkretnych kwestii. Jest on bardziej wymagający, niż dwa poprzednie typy i wymaga sprawdzenia ręcznego przez twórcę testu.

Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick

Aby upewnić się, że dokładnie sprawdzasz wiedzę i umiejętności, powinieneś wykorzystać w arkuszu testowym wszystkie rodzaje pytań. Ta metoda zapewnia wnikliwą analizę wyników rozwiązujących, ich mocnych oraz słabych stron.

Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick
Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick

Nowa jakość spójności i bezpieczeństwa

Egzaminy końcowe online to opcja niezawodna, bezpieczna i zapewniająca uczniom większe możliwości.

Bez karty kredytowej

Wiarygodne wyniki

Egzaminy online są spójne, eliminują czynnik szczęścia, pozwalają dokładnie ocenić wiedzę i umiejętności. Dzięki funkcjonalnościom, takim jak Uczciwy Rozwiązujący, ściąganie jest niemal niemożliwe.

Stabilny system

Testportal to jedyna platforma do oceniania online jakiej będziesz potrzebował. Przygotowane wcześniej testy pozostają na Twoim koncie i możesz wykorzystywać je wielokrotnie.

Bezpieczeństwo danych i prywatność

Wszystkie dane znajdujące się w Testportalu są zabezpieczone zgodnie z najwyższymi standardami. Nasze serwery korzystają z nowoczesnych technologii szyfrowania i oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Odkryj zalety edytora pytań

Testportal to niemal nieskończone możliwości tworzenia angażujących treści. Wzbogać je dodatkowo dzięki opcjom tworzenia treści i załącznikom.

Korzystaj z plików audio, wideo, tekstowych oraz arkuszy kalkulacyjnych. Dodawaj zdjęcia, grafiki i inne treści. Rzuć wyzwanie swoim uczniom i zaskocz ich treścią egzaminu.

Purple Stick
Yellow Stick

Tworzenie testów online z przedmiotów ścisłych? Matematyka? Fizyka? Chemia? Bez problemu! Nasz edytor równań pozwala na dogłębne sprawdzanie wiedzy uczniów z zakresu tych przedmiotów. Twórz wciągające egzaminy i jednocześnie ułatwiaj sobie pracę.

Purple Stick
Yellow Stick

Jesteśmy platformą o światowym zasięgu. Oznacza to, że także nasze ewaluacje online mogą być stosowane pod każdą szerokością geograficzną. Dzięki kodowaniu uft-8 wspieramy korzystanie ze wszystkich popularnych języków.

Purple Stick
Yellow Stick

Nasze narzędzie online wspiera wykorzystywanie bogatego formatowania treści w Twoich egzaminach. Możesz zaakcentować kluczowe części sprawdzianów wytłuszczeniem, kursywą, podkreśleniami oraz zaznaczeniem.

Purple Stick
Yellow Stick

Jeśli powyższe funkcjonalności to wciąż za mało, możesz także korzystać z zewnętrznych treści. Testportal wspiera używanie GeoGebry oraz podobnych narzędzi online.

Purple Stick
Yellow Stick

Sprowokuj uczniów do większego wysiłku na egzaminie, wprowadzając różne rodzaje punktów. Przyznawaj cząstkowe, dodatkowe oraz ujemne za dowolne, wybrane przez Ciebie pytania testowe.

Purple Stick
Yellow Stick
Purple Stick
Yellow Stick

Lepsza wiarygodność dzięki sztucznej inteligencji

Testportal połączył siły z platformą Examus. To twórca i główny dystrybutor rozwiązań SI dla ważnych egzaminów w edukacji i biznesie. Razem oferujemy niezrównaną wiarygodność zdalnych testów. Sztuczna inteligencja stworzona przez Examus rozpoznaje emocje oraz kierunek patrzenia. Wykrywa też współdzielenie ekranu i obecność innego monitora sprawiając, że oszukiwanie i ściąganie podczas egzaminów są niemal niemożliwe.

Green Decoration
Green Light Decoration
A man talking to a group of people online via a videoconferencing software on a desktop.

Zapobiegaj i wykrywaj ściąganie oraz oszukiwanie

Zapewnij sobie wiarygodne wyniki sprawdzianów dzięki sześciu mechanizmom proktoringu zaprojektowanymi wyłącznie na potrzeby egzaminowania online.

Green Stick
Green Light Stick
Purple Light Stick
Hands of two young students passing a cheat sheet in the classroom.

Niezwykła wygoda oceniania online

Platforma stworzona, by ułatwiać korzystanie ze wszystkich jej możliwości współpracownikom, podwykonawcom i partnerom biznesowym organizacji.

Zarówno tworzący testy, jak i rozwiązujący mogą korzystać z Testportalu na różnych urządzeniach, w tym komputerach stacjonarnych i przenośnych, tabletach, a nawet smartfonach.

Dostępne są różne metody powiadamiania o testach i dostępu do nich, z różnymi poziomami bezpieczeństwa. Twórcy testów mogą też wybierać między aplikacją samodzielną a dostępną w Microsoft Teams.

Bezpieczeństwo to dla nas priorytet

Najwyższej klasy rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa

Wszystkie informacje oraz zebrane wyniki są z nami bezpieczne, zgodnie z zasadami przepisów o ochronie prywatności.

Dowiedz się więcej

SSL i skuteczne technologie szyfrowania danych

Najnowszej generacji zabezpieczenia anty-DDoS

Pełna zgodność z RODO

Mówią o nas

Edukacja

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Polecam platformę Testportal zarówno do prowadzenia testów/kolokwiów w trakcie zajęć, jak i do przeprowadzania egzaminów końcowych z części przedmiotów. Na podstawie rozmów z użytkownikami jestem zdania, że zaletą platformy Testportal jest możliwość kształtowania parametrów przeprowadzania testów, jak również szeroka możliwość analizowania wyników. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie możliwa standaryzacja przynajmniej niektórych egzaminów w oparciu o analizy Testportalu. Nie bez znaczenia jest też oczywiście zastosowanie technologii utrudniającej nieuczciwe podejście do testów. Większość użytkowników (zarówno studentów, jak i nauczycieli akademickich) jest zadowolona ze stosowania platformy Testportal i świadczonej pomocy technicznej. Rekomenduję Testportal użytkownikom, szukającym możliwości sprawnego przeprowadzania sprawdzania wiedzy za pomocą testów.

Prof. dr hab. Andrzej Hendrich

Dziekan Wydziału Lekarskiego

Dark hair woman wearing glasses, sitting behind a desk and looking at her laptop.

Łatwe w organizacji, sprawiedliwe i angażujące egzaminy online

Wypróbuj internetową alternatywę dla tradycyjnych egzaminów. Testportal to wiele korzyści dla uczniów i Twojej instytucji.