Cennik

Kilka słów o nas i o tym, co motywuje nas do działania

Testportal to innowacyjna platforma online do ewaluacji wiedzy i kompetencji. Ale nie chcemy się chwalić, najlepiej mówią za nas liczby:

Green duotone calendar icon.

założenie firmy

2014

Green duotone address pin icon.

użytkownicy

z ponad 190 krajów

Green duotone person silhouette with shadow icon.

2,5 mln użytkowników miesięcznie

Green duotone folder icon.

200 tys. testów każdego dnia

Mission

Nasza misja

Stworzyliśmy i rozwijamy rewolucyjną platformę online do oceny wiedzy i kompetencji. Daje ona tysiącom organizacji z całego świata energię do rozwoju. Pozwala im zobaczyć szerszy kontekst i wyciągać lepsze wnioski dzięki nowatorskim algorytmom analizy danych. Przede wszystkim jednak upraszcza i przyspiesza to, co skomplikowane i czasochłonne. Organizacje korzystające z Testportalu mogą bardziej poświęcić się temu, co ważne. Kształceniu młodych ludzi. Skutecznemu prowadzeniu biznesu.

Testportal jest katalizatorem. Dodaj go do swojego przedsięwzięcia, a przyspieszy jego wzrost. Zaowocuje oszczędnością czasu i pieniędzy. Pozwoli skupić się na pracy automatyzując to, co kiedyś było długotrwałe oraz uciążliwe.

Umożliwiamy obiektywne, wnikliwe i praktyczne sprawdzanie wiedzy i umiejętności.

Zespół Testportal

Nasze rozwiązanie

Testportal powstał jako poboczny projekt i pasja dwóch ludzi. W kilka lat stał się on topowym narzędziem do ewaluacji internetowej, niezastąpionym dla organizacji biznesowych i edukacyjnych z całego świata.

Dziś tworzy go najlepszy na świecie zespół: zorientowany na wyniki, łączący kompetencje, otwarte umysły i stały rozwój. To profesjonaliści w każdym calu, poświęceni dostarczaniu klientom wyłącznie rozwiązań najwyższej jakości. Skoncentrowani, pracowici i zawsze gotowi pomóc.

Solution

Partnerzy i nagrody

Microsoft logo.

Microsoft ONE 2021

Kategoria: New Star: ISV & StartUp

Współpracujemy z firmą Microsoft, światowym liderem w rozwiązaniach chmur obliczeniowych. To połączenie pozwala użytkownikom na wykorzystanie pełni możliwości Testportalu.

Examus logo.

Partner Examus

Klientom, którzy oczekują wyłącznie najwyższej rzetelności i wiarygodności wyników testów, oferujemy możliwość skorzystania z zaawansowanych rozwiązań proktoringowych firmy Examus.

T-systems logo.

Partner T-Systems

T-Systems to dostawcy rozwiązań z zakresu utrzymania i bezpieczeństwa infrastruktury online i specjaliści migracji danych. Testportal z przyjemnością łączy z nimi siły, by zaoferować klientom wyłącznie najwyższą jakość.

Dane firmy

Green duotone building icon.

Testportal Sp. z o.o.

Green duotone address pin icon.

Unia Europejska, Polska

ul. Szewska 9, 66-110 Babimost

Green duotone envelope icon.

kontakt@testportal.pl

Green duotone banknotes icon 2.

NIP: PL9731017273