Wszystkie rodzaje pytań testowych do wnikliwej ewaluacji

Testportal umożliwia korzystanie z wszystkich popularnych rodzajów pytań. Wybierz te, które najlepiej pasują do Twoich potrzeb.

Testy online: korzystaj z różnorodnych opcji

Wybierz pytania pasujące do Twojej ewaluacji

Samosprawdzające się pytania wyboru

Pytania jedno i wielokrotnego wyboru, które sprawdzają się automatycznie i nie wymagają dodatkowej pracy po stronie twórcy testu.

Samosprawdzające się pytania otwarte

Krótkie pytania otwarte, które sprawdzają się automatycznie, na podstawie wcześniej ustalonych kryteriów i nie wymagają dodatkowej pracy po stronie twórcy testu.

Opisowe pytania otwarte

Pytania otwarte, które sprawdzają umiejętności udzielania złożonych odpowiedzi. Wymagają one sprawdzenia przez twórcę testu.

Wielofunkcyjny edytor pytań to maksimum możliwości

Zaciekaw i sporowokuj rozwiązujących różnorodnymi cyfrowymi pomocami. Angażuj zmysły plikami audio i wideo, skłaniaj do analizy równaniami matematycznymi.

Testportal wspiera tworzenie testów online z różnego rodzaju załącznikami, jak pliki graficzne, wideo, audio, czy pdf. Można także dodawać na przykład arkusze kalkulacyjne, które rozwiązujący pobierają, wypełniają, a następnie ładują ponownie na serwer.

Zaawansowany edytor równań umożliwia korzystanie z równań matematycznych, a także wzorów chemicznych, czy fizycznych podczas ewaluacji.

Testportal wspiera tworzenie testów we wszystkich językach, dlatego łatwo jest przygotować ewaluację dla mieszkańców dowolnego z krajów świata.

Edytor pytań wspiera korzystanie z bogatego formatowania tekstu (RTF) oraz różnych języków programowania.

Twoje testy mogą być jeszcze bardziej wszechstronne i interesujące dzięki dodaniu treści zewnętrznych, na przykład z takich narzędzi, jak Geogebra.

W zależności od stopnia skomplikowania Twoich pytań możesz przyznawać za nie punkty cząstkowe, ujemne albo dodatkowe, by lepiej oceniać pracę rozwiązujących.

Bardziej wnikliwe dane dzięki kategoriom pytań

Podziel swoje pytania na kategorie, by lepiej oceniać różne aspekty wiedzy rozwiązujących test online. Dzięki wynikom z różnych kategorii łatwo zobaczysz punktację za poszczególne działy sprawdzanej wiedzy.

Wybierz opcję losowania pytań, by poprawić wiarygodność wyników

Jeden zestaw pytań dla wszystkich Twoich rozwiązujących. To najprostsza ze wszystkich dostępnych opcji i będzie pasować w większości przypadków. A jeśli potrzebujesz więcej, Testportal oferuje też inne funkcjonalności, z których możesz korzystać.

Decyduj, ile pytań ma wylosować algorytm z przygotowanej przez Ciebie wcześniej listy.

Przygotuj kilka zestawów testowych, a każdy z rozwiązujących otrzyma losowo wybrany jeden z nich.

Potrzebujesz wersji drukowanej? Bez problemu.

Arkusz testowy

Twórz testy online i drukuj, by korzystać z nich offline. Możesz wykorzystywać je wielokrotnie, kiedy tylko potrzebujesz.

Arkusz odpowiedzi

Oszczędzaj papier także podczas ewaluacji offline. Dzięki arkuszowi odpowiedzi możesz wykorzystywać ten sam test wielokrotnie.

Klucz odpowiedzi

Klucz odpowiedzi jest dokładnie takich samych wymiarów co arkusz testowy. Pozwala to na łatwe sprawdzanie wyników, na przykład gdy wydrukujesz go na folii.

Rozpocznij i utwórz swój pierwszy test online

Odkryj wszystkie funkcjonalności Testportalu i zoptymalizuj ocenianie online. Na nasz koszt. Nie ma za co.

Bezpłatna rejestracja

Moc funkcjonalności

Pytanie 1
Pytanie 2