Cennik

Zadawaj inspirujące, zdalne prace domowe

Multimedialne prace domowe online są bardziej wciągające i dają uczniom informacje zwrotne.

 Young dark-haired woman taking notes in front of her laptop.

Łatwe w użyciu, zintegrowane z programem nauczania

Prace domowe online poprawiają opanowanie materiału i znacznie przyspieszają naukę

Green duotone thumb up icon

Automatyczne ocenianie

Pozwól, by w ocenianiu wyręczyły Cię zaawansowane algorytmy. Automatyczne, natychmiastowe i bezstronne wyniki prac domowych to oszczędność czasu i pieniędzy.

Green duotone message box icon.

Natychmiastowy komentarz

Po co marnować czas, skoro nasze funkcjonalności umożliwiają automatyczne wysyłanie informacji zwrotnej rozwiązującym?

Green duotone donut chart icon.

Wnikliwe analizy

Bogate informacje zapewniane przez Testportal pozwalają na podejmowanie decyzji opartych o twarde dane.

Odkryj korzyści dla Twojej szkoły

Załóż konto

Wciągające i łatwe w sprawdzaniu prace domowe

Promuj odpowiedzialność i regularną pracę. Motywuj uczniów, by starali się bardziej i osiągali więcej. Prace domowe online to także dla Ciebie oszczędność czasu i wgląd w szczegółowe statystyki, pozwalające lepiej zrozumieć Twoją klasę i jej potrzeby.

Yellow Decoration
Purple Decoration
 A woman sitting at a table in a kitchen, making notes.

Promuj nauczanie kształtujące

Świat sprawiedliwej edukacji i równych szans dla wszystkich jest na wyciągnięcie ręki. Testportal umożliwia wprowadzenie prac domowych online zgodnie z podstawami oceniania kształtującego. Wykorzystaj je, by motywować uczniów pozytywną informacją zwrotną.

Green Stick
Green Light Stick
Purple Light Stick
 Young man sitting at a table outside, typing on his laptop.

Funkcjonalności, które promują rozwój uczniów

Testportal to niemal nieograniczone możliwości tworzenia wciągających, multimedialnych zadań domowych, wydobywających z uczniów to, co najlepsze.

Korzystaj z plików audio, wideo, tekstowych oraz arkuszy kalkulacyjnych. Dodawaj zdjęcia, grafiki i inne treści. Rzuć wyzwanie swoim uczniom i zaskocz ich treścią pracy domowej.

Purple Stick
Yellow Stick

Matematyka? Fizyka? Chemia? Bez problemu! Nasz edytor równań pozwala na dogłębne sprawdzanie wiedzy uczniów z zakresu tych przedmiotów. Twórz wciągające zadania i jednocześnie ułatwiaj sobie pracę.

Purple Stick
Yellow Stick

Jesteśmy platformą o światowym zasięgu. Oznacza to, że także nasze ewaluacje online mogą być stosowane pod każdą szerokością geograficzną. Dzięki kodowaniu uft-8 wspierają korzystanie ze wszystkich popularnych języków.

Purple Stick
Yellow Stick

Nasze narzędzie online wspiera wykorzystywanie bogatego formatowania treści w Twoich egzaminach. Możesz zaakcentować kluczowe części prac domowych wytłuszczeniem, kursywą, podkreśleniami oraz zaznaczeniem.

Purple Stick
Yellow Stick

Jeśli powyższe funkcjonalności to wciąż za mało, możesz także korzystać z zewnętrznych treści. Testportal wspiera używanie GeoGebry oraz podobnych narzędzi online.

Purple Stick
Yellow Stick

Sprowokuj uczniów do większych starań, wprowadzając różne rodzaje punktowania prac domowych. Przyznawaj punkty cząstkowe, dodatkowe oraz ujemne za dowolne, wybrane przez Ciebie pytania testowe.

Purple Stick
Yellow Stick
Purple Stick
Yellow Stick

Korzystanie z naszej platformy jest banalnie proste

Oszczędź sobie kłopotów i wybierz narzędzie, które jest łatwe w użytkowaniu. Wystarczy kilka prostych kroków, by stworzyć pierwszą pracę domową online i uzyskać świetne rezultaty.

01

Dodaj pytania i włącz odpowiednią opcję losowania.

02

Skonfiguruj informację zwrotną, zakres ocen oraz parametry czasu

03

Wybierz opcję udostępniania pracy domowej online, pozwól uczniom rozpocząć odrabianie lekcji natychmiast lub dopiero po określonym czasie.

04

Wykorzystaj raporty generowane przez Testportal na podstawie danych z prac domowych, by uzyskać wnikliwe analizy i statystyki.

Bezpieczeństwo to dla nas priorytet

Najwyższej klasy rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa

Wszystkie informacje oraz zebrane wyniki są z nami bezpieczne, zgodnie z zasadami przepisów o ochronie prywatności.

Dowiedz się więcej

SSL i skuteczne technologie szyfrowania danych

Najnowszej generacji zabezpieczenia anty-DDoS

Pełna zgodność z RODO

Niezwykła wygoda oceniania online

Platforma stworzona, by ułatwiać korzystanie ze wszystkich jej możliwości współpracownikom, podwykonawcom i partnerom biznesowym organizacji.

Zarówno tworzący testy, jak i rozwiązujący mogą korzystać z Testportalu na różnych urządzeniach, w tym komputerach stacjonarnych i przenośnych, tabletach, a nawet smartfonach.

Dostępne są różne metody powiadamiania o testach i dostępu do nich, z różnymi poziomami bezpieczeństwa. Twórcy testów mogą też wybierać między aplikacją samodzielną a dostępną w Microsoft Teams.

Dark hair woman wearing glasses, sitting behind a desk and looking at her laptop.

Nauka i zabawa przez internetowe prace domowe

Prace domowe online to dla uczniów wciągająca przygoda, która poprawia wyniki nauki i wzmacnia zaangażowanie. Wykorzystaj wszystkie jej możliwości już teraz.