Zadawaj inspirujące, zdalne prace domowe

Multimedialne prace domowe online są bardziej wciągające i dają uczniom informacje zwrotne.

Łatwe w użyciu, zintegrowane z programem nauczania

Prace domowe online poprawiają opanowanie materiału i znacznie przyspieszają naukę

Automatyczne ocenianie

Pozwól, by w ocenianiu wyręczyły Cię zaawansowane algorytmy. Automatyczne, natychmiastowe i bezstronne wyniki prac domowych to oszczędność czasu i pieniędzy.

Natychmiastowy komentarz

Po co marnować czas, skoro nasze funkcjonalności umożliwiają automatyczne wysyłanie informacji zwrotnej rozwiązującym?

Wnikliwe analizy

Bogate informacje zapewniane przez Testportal pozwalają na podejmowanie decyzji opartych o twarde dane.

Odkryj korzyści dla Twojej szkoły

Załóż konto

Wciągające i łatwe w sprawdzaniu prace domowe

Promuj odpowiedzialność i regularną pracę. Motywuj uczniów, by starali się bardziej i osiągali więcej. Prace domowe online to także dla Ciebie oszczędność czasu i wgląd w szczegółowe statystyki, pozwalające lepiej zrozumieć Twoją klasę i jej potrzeby.

Promuj nauczanie kształtujące

Świat sprawiedliwej edukacji i równych szans dla wszystkich jest na wyciągnięcie ręki. Testportal umożliwia wprowadzenie prac domowych online zgodnie z podstawami oceniania kształtującego. Wykorzystaj je, by motywować uczniów pozytywną informacją zwrotną.

Funkcjonalności, które promują rozwój uczniów

Testportal to niemal nieograniczone możliwości tworzenia wciągających, multimedialnych zadań domowych, wydobywających z uczniów to, co najlepsze.

Korzystaj z plików audio, wideo, tekstowych oraz arkuszy kalkulacyjnych. Dodawaj zdjęcia, grafiki i inne treści. Rzuć wyzwanie swoim uczniom i zaskocz ich treścią pracy domowej.

Matematyka? Fizyka? Chemia? Bez problemu! Nasz edytor równań pozwala na dogłębne sprawdzanie wiedzy uczniów z zakresu tych przedmiotów. Twórz wciągające zadania i jednocześnie ułatwiaj sobie pracę.

Jesteśmy platformą o światowym zasięgu. Oznacza to, że także nasze ewaluacje online mogą być stosowane pod każdą szerokością geograficzną. Dzięki kodowaniu uft-8 wspierają korzystanie ze wszystkich popularnych języków.

Nasze narzędzie online wspiera wykorzystywanie bogatego formatowania treści w Twoich egzaminach. Możesz zaakcentować kluczowe części prac domowych wytłuszczeniem, kursywą, podkreśleniami oraz zaznaczeniem.

Jeśli powyższe funkcjonalności to wciąż za mało, możesz także korzystać z zewnętrznych treści. Testportal wspiera używanie GeoGebry oraz podobnych narzędzi online.

Sprowokuj uczniów do większych starań, wprowadzając różne rodzaje punktowania prac domowych. Przyznawaj punkty cząstkowe, dodatkowe oraz ujemne za dowolne, wybrane przez Ciebie pytania testowe.

Korzystanie z naszej platformy jest banalnie proste

Oszczędź sobie kłopotów i wybierz narzędzie, które jest łatwe w użytkowaniu. Wystarczy kilka prostych kroków, by stworzyć pierwszą pracę domową online i uzyskać świetne rezultaty.

01

Dodaj pytania i włącz odpowiednią opcję losowania.

02

Skonfiguruj informację zwrotną, zakres ocen oraz parametry czasu

03

Wybierz opcję udostępniania pracy domowej online, pozwól uczniom rozpocząć odrabianie lekcji natychmiast lub dopiero po określonym czasie.

04

Wykorzystaj raporty generowane przez Testportal na podstawie danych z prac domowych, by uzyskać wnikliwe analizy i statystyki.

Bezpieczeństwo to dla nas priorytet

Najwyższej klasy rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa

Wszystkie informacje oraz zebrane wyniki są z nami bezpieczne, zgodnie z zasadami przepisów o ochronie prywatności.

Dowiedz się więcej

SSL i skuteczne technologie szyfrowania danych

Najnowszej generacji zabezpieczenia anty-DDoS

Pełna zgodność z RODO

Niezwykła wygoda oceniania online

Platforma stworzona, by ułatwiać korzystanie ze wszystkich jej możliwości współpracownikom, podwykonawcom i partnerom biznesowym organizacji.

Zarówno tworzący testy, jak i rozwiązujący mogą korzystać z Testportalu na różnych urządzeniach, w tym komputerach stacjonarnych i przenośnych, tabletach, a nawet smartfonach.

Dostępne są różne metody powiadamiania o testach i dostępu do nich, z różnymi poziomami bezpieczeństwa. Twórcy testów mogą też wybierać między aplikacją samodzielną a dostępną w Microsoft Teams.

Nauka i zabawa przez internetowe prace domowe

Prace domowe online to dla uczniów wciągająca przygoda, która poprawia wyniki nauki i wzmacnia zaangażowanie. Wykorzystaj wszystkie jej możliwości już teraz.