Cennik

Generator pytań z AI

Twórz testy, quizy i egzaminy 10 razy szybciej. Doświadcz rewolucji w ocenianiu napędzanej przez sztuczną inteligencję.

testportal-ai-question-generator

Generuj pytania z tekstu, załączników i nie tylko

Dlaczego warto generować pytania z AI?

Green duotone lightbulb icon.

Znajdź inspirację

Nie musisz zaczynać od zera! Użyj Testportalu jako pomocnika w tworzeniu pytań i zyskaj nowe pomysły dostarczone przez AI w kilka sekund.

Green duotone coffee cup icon.

Pracuj sprawniej

Brak czasu to nie problem! Powiedź naszemu AI jakich pytań potrzebujesz. Prześlij na Testportal swoje źródła do testu, a w kilka chwil otrzymasz gotowe wyniki.

Green duotone horizontal sliders icon.

Postaw na warianty pytań

Nasza AI może przygotować różne wersje pytań do tych samych treści. By skorzystać z tej opcji, prześlij swoje materiały ponownie i pozwól działać algorytmom.

Twórz pytania 10 razy szybciej

Załóż konto

Mówią o nas

Biznes

Simposium Digital HC

To jedno z najlepszych narzędzi AI dostępnych obecnie na rynku! Dzięki temu narzędziu zaoszczędziłem mnóstwo czasu, który musiałbym poświęcić na tworzenie testów dla mojej grupy docelowej oraz kolegów z działu. Możliwość analizowania wewnętrznych dokumentów na dany temat i tworzenia na ich podstawie pytań jest niewiarygodnie przydatna.

Bruno Ferreira

Farmaceuta

Generator pytań z tekstu

Testportal AI tworzy pytania w oparciu o posiadane przez Ciebie treści. Mogą to być specyfikacje techniczne, informacje o produktach, usługach, itp. Aby zacząć, prześlij plik lub bezpośrednio wklej tekst źródłowy. Im więcej podasz informacji, tym lepsze pytania wygeneruje dla Ciebie nasza platforma. Kiedy skończy swoją pracę, wystarczy tylko, że sprawdzisz gotowe treści

Green Stick
Green Light Stick
Purple Light Stick
Generuj pytania na podstawie przesłanych materiałów

Generator pytań na wybrane tematy

Przełomowe rozwiązanie dla rekruterów, którzy muszą ocenić kandydatów, ale chcą tworzyć testów szybciej i znaleźć inspirację. Wpisz tylko temat, do którego mają odnosić się treści generowane przez AI, a Testportal dostarczy pomysłów na pytania. To doskonały punkt wyjścia, a Ty możesz w każdej chwili modyfikować pytania, dodawać więcej i wzbogacać je o różne załączniki.

Green Decoration
Green Light Decoration
Generuj pytania na zadany temat

Jak korzystać z pytań generowanych przez AI?

Po tym, jak AI wygeneruje pytania, Ty decydujesz co chcesz zrobić dalej.

Stwórz test, quiz lub egzamin online

Podziel się pytaniami wygenerowanymi przez AI z respondentami przy pomocy kilku kliknięć. Wykorzystaj pytania bezpośrednio na platformie Testportal.

Pobierz i wydrukuj

W każdej chwili możesz pobrać arkusze testowe z pytaniami wygenerowanymi przez AI.

API do generowania pytań

Testportal oferuje API, które pozwala Twojemu oprogramowaniu na integrację z najlepszym na rynku generatorem pytań.

Green and Purple Light Sticks

Czym jest generator pytań z AI?

Generator pytań z AI wykorzystuje moc sztucznej inteligencji do uproszczenia procesu tworzenia pytań z tekstu. To nowatorskie narzędzie korzysta z uczenia maszynowego do interpretacji tekstu, następnie tworzy z niego istotne pytania. Może też generować pytania na wybrane tematy, korzystając z źródeł dostępnych w Internecie.

Wyobraź sobie sytuację, w której masz obszerny dokument i musisz stworzyć quiz lub materiał do nauki. Nasze narzędzie ułatwia ten proces, korzystając z AI do tworzenia trafnych pytań bezpośrednio z twojego tekstu. Dzięki automatyzacji oszczędzasz czas, zwiększasz efektywność i uzyskujesz wiarygodne wyniki.

Generator pytań z AI jest szczególnie przydatny dla trenerów, zespołów obsługi klienta i działów sprzedaży.

Kluczowe technologie, na których to narzędzie się opiera, to przetwarzanie języka naturalnego i modele typu transformer, które potrafią zrozumieć kontekst, semantykę i nawet subtelne niuanse języka.

Generowanie pytań z tekstu za pomocą AI to nie tylko postęp technologiczny - to przemiana w sposobie, w jaki pracujemy z informacjami. Doświadcz wielu korzyści wynikających z automatycznego tworzenia pytań i poczuj znaczne zwiększenie swojej efektywności.

Purple Light Stick

FAQ

Nie, nie ma żadnego limitu znaków. Możesz załadować treść o dowolnej długości, a Testportal AI stworzy z niej pytania.

Nasz generator pytań oparty na AI obsługuje wszystkie języki.

Absolutnie tak. Możesz być pewien, że materiały, które przesyłasz do Testportal, pozostają wyłącznie twoje. Cenimy i szanujemy twoją prywatność.

Generowanie pytań za pomocą naszego AI jest wliczone we wszystkie plany biznesowe i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Testportal jest wyposażony w zaawansowany generator pytań wielokrotnego wyboru (MCQ). Ale to nie wszystko. Masz również możliwość tworzenia pytań otwartych krótkiej i dłuższej odpowiedzi.

Advanced AI-Powered Import

Masz już gotowe pytania?

Zaimportuj swój quiz lub egzamin i zamień go w profesjonalny test online. Na platformie Testportal to niezwykle łatwe! Możemy przetworzyć dowolną treść i podać Ci ją w cyfrowej, gotowej do wdrożenia formie.

Testportal AI jest gotowe. Sprawdź je.

Żadnych list oczekujących, ani haczyków. Zacznij pracować z Testportalem już teraz i odkryj pełną moc tworzenia testów przy pomocy AI.

Bezpłatna rejestracja

Moc funkcjonalności

Pytanie 1
Pytanie 2