Cennik

Stwórz egzamin online i oceniaj lepiej

Buduj profesjonalne, bezpieczne i wnikliwe egzaminy zdalne razem z naszą niezawodną platformą.

Testportal - Wynik Egzaminu Online

Postaw na program do tworzenia egzaminów, używany przez cały świat

Co miesiąc 2.5 miliona użytkowników w ponad 190 krajach korzysta z platformy Testportal. Przypadek? Nie sądzę.

E-sky logo
ZUS
Techland
sega
rsm
broen
promedica
E-sky logo
ZUS
Techland
sega
rsm
broen
promedica
E-sky logo
ZUS
Techland
sega
rsm
broen
promedica
E-sky logo
ZUS
Techland
sega
rsm
broen
promedica

Oceniaj mądrzej i zyskuj bardziej szczegółowe dane

Kreator egzaminów online

Green duotone layers icon.

Automatyczne ocenianie

Nie trać czasu na ręczne ocenianie odpowiedzi - Testportal zrobi to za Ciebie! Zaraz po zakończeniu egzaminu online otrzymasz dokładną punktację pytań tak/nie oraz jedno i wielokrotnego wyboru.

Green duotone shield icon

Nieinwazyjny proktoring

Chcesz zabezpieczyć egzaminy przed ściąganiem i plagiatami online, ale w sposób, który rozwiązujący nie uznają za szpiegowanie? Tersportal ma rozwiązania, które idealnie się do tego nadają.

Niezawodna platforma

Ocenianie online jest podatne na nagłe braki sieci, czy prądu. Dla Testportalu to jednak nie problem. W razie takich kłopotów rozwiązujący mogą wrócić do egzaminu tam, gdzie go przerwali.

Green duotone badge icon.

Certyfikaty

Projektuj i przesyłaj rozwiązującym wyjątkowe certyfikaty. Generator na Testportalu pozwala je personalizować, a jeśli potrzebujesz rozwiązania szytego na miarę, stworzymy je dla Ciebie.

Wybierz rozwiązanie przyszłości

Załóż konto za darmo

Mówią o nas

Edukacja

University of the West of Scotland

Testportal to doskonałe narzędzie do oceniania online - szczególnie przydatne z perspektywy studenta jest to, że nie trzeba pobierać ani instalować żadnego oprogramowania, aby zdawać test.

Dr. Martina McCarthy, FHEA

Technolog nauki

Jak tworzyć egzaminy online?

Wydajne i bezpieczne środowisko dla interaktywnych egzaminów, bez ściągania i plagiatów? Z Testportalem to możliwe. Nasza platforma to też intuicyjny generator pytań i jednoczesny dostęp dla grup dowolnej wielkości.

01

Stwórz pytania

Buduj wyjątkowe egzaminy korzystając z aż 6 rodzajów pytań. Używaj samosprawdzających się pytań wyboru i krótkiej odpowiedzi oraz pytań opisowych, które ocenisz samodzielnie.

02

Zaplanuj i wyślij zaproszenia

Kiedy Twój egzamin online jest gotowy, możesz aktywować go od razu lub zaplanować rozpoczęcie w przyszłości. Masz do swojej dyspozycji różne metody by zapraszać rozwiązujących do zdawania.

03

Monitoruj przebieg

Testportal umożliwia Ci kontrolowanie postępów egzaminu w każdej sytuacji. Organizatorzy mają dostęp do danych rozwiązujących i ich wyników w czasie rzeczywistym.

04

Analizuj wyniki

Podejmuj mądre decyzje bazując na rzetelnych danych. Wykorzystaj nasze analizy i statystyki, by dowiedzieć się wszystkiego o wynikach osób rozwiązujących Twój egzamin online.

05

Przygotuj certyfikaty

Przekaż certyfikaty tym rozwiązującym, którzy osiągnęli na egzaminie wymagany wynik. Tworzenie takich dokumentów z Testportalem jest proste, a ich wysłanie to zaledwie kilka kliknięć.

Profesjonalne narzędzie egzaminacyjne online

Twórz testy egzaminacyjne online i zyskaj dokładne dane

Używaj Testportalu by z łatwością zmieniać informacje w zyski. Dzięki dokładnym analizom wyników i przejrzystym statystykom nie umknie Ci żaden szczegół.

Obserwuj rozwiązujących w czasie, kiedy odpowiadają na pytania egzaminacyjne. Testportal pozwala Ci monitorować poszczególne osoby i całe grupy na żywo.

Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick
 Monitoruj własne testy online w czasie rzeczywistym

Z naszą platformą zobaczysz więcej, niż tylko końcową ocenę rozwiązującego. Każdy egzamin to bogactwo szczegółowych informacji.

Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick
Szybki i wydajny program do tworzenia testów online

Wszystkie dane z egzaminu online podane w łatwy do zrozumienia sposób? Tylko na Testportalu! Statystyki wyników to kolejna funkcjonalność, z którą będziesz wiedział więcej.

Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick
 Aplikacja do testów online oferuje szczegółowe analizy wyników

Używaj wyników uzyskanych w trakcie różnych egzaminów i porównuj je ze sobą, by zobaczyć trendy i śledzić ich zmiany w czasie.

Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick
 Stwórz test online i monitoruj wyniki rozwiązujących

Testportal to bogate i szczegółowe informacje, z których możesz korzystać nie tylko online. Kiedy tylko potrzebujesz, możesz pobrać i wydrukować dowolne raporty, aby używać ich wersji papierowych.

Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick
 Testy online ze szczegółowymi, wnikliwymi raportami
Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick
 Monitoruj własne testy online w czasie rzeczywistym

Stwórz egzamin online i nadzoruj jego zdawanie

Bezpieczeństwo i wiarygodne dane nie muszą wiązać się z wysokimi cenami. Platforma Testportal oferuje sprawdzone, skuteczne i niedrogie metody zapobiegania ściąganiu i innym nieuczciwym praktykom w trakcie egzaminów. Dzięki temu nigdy nie zaskoczą Cię niespodziewane wydatki związane z organizowanymi egzaminami i certyfikacjami.

Potrzebujesz zabezpieczeń skrojonych na miarę? Napisz do nas.

Technologia Uczciwy Rozwiązujący

Autorskie rozwiązanie, które wykrywa opuszczenia egzaminu, powiadamia o nim i ostrzega zdającego. Egzamin nieuczciwej osoby można też automatycznie zakończyć po kilku takich ostrzeżeniach.

Ograniczenia dostępu

Upewnij się, że zdawać będą mogły tylko dopuszczone przez Ciebie osoby. Indywidualne kody dostępu, czy egzamin w aplikacji Testportal dla Microsoft Teams to gwarancja bezpieczeństwa.

Czas mierzony po stronie serwera

Jeśli korzystasz z limitów czasu dla całego egzaminu oraz poszczególnych pytań, może być spokojny o ich skuteczność. Licznik po stronie serwera sprawia, że rozwiązujący nie dodadzą sobie nawet jednej sekundy.

Losowa kolejność pytań i odpowiedzi

Randomizacja kolejności pytań i odpowiedzi utrudnia nieuczciwe zachowania rozwiązujących i ogranicza negatywny wpływ ściągania na wyniki egzaminu online.

Dodawaj pytania egzaminacyjne różnego typu

Pytania wyboru

Samosprawdzające się pytania jedno i wielokrotnego wybory są rdzeniem Testportalu i najpopularniejszym wyborem na egzaminy online.

Samosprawdzające się krótkie pytania otwarte

Krótkie pytania otwarte pozwalają lepiej zmierzyć wiedzę i umiejętności rozwiązujących. One także sprawdzają się automatycznie.

Opisowe pytania otwarte

Jeśli chcesz dogłębnie zbadać kompetencje rozwiązujących i ich zdolność formułowania myśli, wykorzystaj opisowe pytania otwarte. Odpowiedzi na nie oceniasz sam, by najlepiej poznać wiedzę i umiejętności zdających.

Yellow Decoration
Purple Decoration
 Stwórz własny test online z różnorodnymi pytaniami

Generator egzaminów online, który tworzy też wersje papierowe do użycia offline

Arkusz testowy

Wersja testu przeznaczona do druku, którą z powodzeniem wykorzystasz do egzaminów stacjonarnych. Dzięki swojej wszechstronności, Testportal sprawdza się w każdym środowisku.

Arkusz odpowiedzi

Wszystkie poprawne odpowiedzi na pytania egzaminacyjne zebrane w jednym miejscu. Wystarczy tylko pobrać je na swoje urządzenie i wydrukować.

Klucz odpowiedzi

Aby szybko sprawdzić arkusze testowe po egzaminie stacjonarnym, wydrukuj klucz odpowiedzi na folii. Od razu zobaczysz, kto z rozwiązujących odpowiedział prawidłowo na pytania wyboru.

Yellow Decoration
Purple Decoration

Wygodne oprogramowanie do tworzenia egzaminów online

Zdawanie bez zakładania konta

Ułatw życie swoim rozwiązującym - egzaminy na Testportalu są dostępne bez zakładania konta. Wystarczy, że wyślesz im indywidualne kody dostępu albo hasło i adres subdomeny.

Certyfikaty z opcją personalizacji

Jeśli chcesz przyznać rozwiązującym certyfikaty, na Testportalu znajdziesz generator pozwalający je tworzyć. Kiedy zaś będziesz potrzebować spersonalizowanego wzoru, wykonamy go dla Ciebie.

Integracja z Twoim systemem

Czy wiesz, że z Testportalem egzamin online może być częścią Twojej strony internetowej? Chcesz czegoś więcej i wymagasz pełnej integracji API ze swoim oprogramowaniem? To także nie będzie problemem.

Test maker Microsoft Teams integration

Testportal x Microsoft Teams

Przenieś egzaminy na wyższy poziom. Połącz ocenianie online z możliwościami Microsoft Teams. Korzystaj ze wszystkich funkcji oraz dostępu do kamer zdających.

Niezawodne narzędzie do egzaminów online

Bardziej bezpieczne, wnikliwe i wiarygodne zdalne egzaminy z Testportalem. Od generowania pytań, przez dostęp do testu, po ocenianie, nasza platforma zawsze staje na wysokości zadania.

Bezpłatna rejestracja

Bez karty kredytowej

CTA-v1-PL-Business-Scrum
CTA-v1-PL-Business-Excel