Wyższy poziom szkoleń. Rewelacyjne wyniki.

Testportal to wszechstronne narzędzie do ewaluacji dla firm i działów szkoleniowych.

Wydajne rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju szkoleń

Przenieś swoje ewaluacje do internetu i doświadcz wszystkich korzyści, w tym ułatwienia codziennej pracy oraz wnikliwych wyników każdego testu.

Sprawdź wiedzę i umiejętności pracowników przed rozpoczęciem nowego szkolenia, aby ocenić i priorytetyzować ich potrzeby.

Oceń wiedzę i umiejętności pracowników po zakończeniu nowego szkolenia. Zmierz osiągnięte przez nich postępy.

Zbieraj od szkolących się informację zwrotną, aby monitorować trendy w firmie/dziale i na bieżąco sprawdzać wyniki.

Przygotuj swoich pracowników do wszelkiego rodzaju egzaminów, umożliwiając im próbne testy online.

Przygotowuj i przeprowadzaj wszelkiego rodzaju egzaminy końcowe dla pracowników. Po ich zakończeniu przyznawaj standardowe lub spersonalizowane certyfikaty dostępne na Testportalu.

Banalnie proste mierzenie postępów

Dzięki korzystaniu z testów wstępnych i po zakończeniu treningów oraz ankiet ewaluacyjnych Twoje szkolenia oparte będą o wnikliwe, bezstronne dane. Automatyzacja analiz ułatwia wprowadzenie dodatkowych wskaźników i KPI.

Oceniaj rozwój wiedzy i umiejętności

W swoich raportach zawieraj wyłącznie dane bazujące na faktach. Oceń każdy element szkolenia i upewnij się, że było warte swojej ceny. Analizy generowane automatycznie przez Testportal sprawdzają się też świetnie w prezentacjach dla klientów!

Udowodnij wartość każdego z Twoich szkoleń

Pokaż firmę od najlepszej strony, prezentując dane wspierające Twoją ofertę szkoleniową. Mając analizy generowane przez Testportal łatwo jest podkreślić wydajność szkoleń i pozytywne doświadczenia ich uczestników.

Liczby nie kłamią. Korzystaj z nich.

Przekonaj wszystkich przy pomocy obiektywnych danych pochodzących wprost od uczestników, z wyników ich testów oraz opinii zwrotnych. Pokaż managerom świetny stosunek jakości do ceny szkoleń.

Wprowadź program certyfikacyjny

Podkreśl swoje pełne wsparcie dla profesjonalizmu, tworząc programy certyfikacyjne. Pogratuluj uczestnikom Twoich szkoleń sukcesów i wręcz im certyfikaty, z których będą dumni.

Bez skomplikowanej konfiguracji

Platforma została stworzona, by ułatwiać korzystanie z nich współpracownikom, podwykonawcom i partnerom biznesowym organizacji.

Zarówno tworzący testy, jak i rozwiązujący mogą korzystać z Testportalu na różnych urządzeniach, w tym komputerach stacjonarnych i przenośnych, tabletach, a nawet smartfonach.

Dostępne są różne metody powiadamiania o testach i dostępu do nich, z różnymi poziomami bezpieczeństwa. Twórcy testów mogą też wybierać między aplikacją samodzielną a dostępną w Microsoft Teams.

Mądrzejsi, sprawniejsi i lepsi razem

Pracujesz w zespole? Jesteś człowiekiem-orkiestrą? Funkcjonalności Testportalu pozwolą Ci pracować lepiej i wydajniej.

Czerp korzyści z pracy zespołowej

Współpraca

Dziel się testami ze współpracownikami i korzystaj z ich, by połączyć wysiłki i wspólnie dać lepsze rezultaty.

Standaryzacja

Duże organizacje często mają problemy z ujednoliceniem standardów oceniania. Z Testportalem to łatwe zadanie.

Wspólna baza wyników

Jedna baza dostępna dla wszystkich twórców testów ułatwia dostęp do wszystkich wyników całemu zespołowi.

Konta administratora i audyt

Nadzoruj wszystkie działania, by analizować wyniki i podnosić jakość. Nasza platforma ułatwia zarządzanie i daje informacje real-time na temat statusów wszystkich ewaluacji.

Świetny stosunek jakości do ceny

Większa skala to nie zawsze większe koszty. Dodatkowe konta użytkownika wiążą się z rabatami, a subskrypcje są “floating”, więc kilka osób może pracować wymiennie na jednej.

Dla graczy solo

Idealne rozwiązanie dla pracujących z domu i freelancerów

Nieważne, czy pracujesz dla swojej firmy z domu, czy jesteś freelancerem dla różnych organizacji. Oferujemy tworzenie testów online bez wysiłku i stresu.

Wybierz nowoczesną platformę do kompleksowego oceniania online, która upraszcza pracę całych zespołów oraz pojedynczych pracowników.

Skontaktuj się z naszym zespołem Wsparcia Klienta, by dowiedzieć się, jak możesz skorzystać wprowadzając rozwiązania Testportalu do firmy lub działu szkoleniowego.

Bezpieczeństwo to dla nas priorytet

Najwyższej klasy rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa

Wszystkie informacje oraz zebrane wyniki są z nami bezpieczne, zgodnie z zasadami przepisów o ochronie prywatności.

Dowiedz się więcej

SSL i skuteczne technologie szyfrowania danych

Najnowszej generacji zabezpieczenia anty-DDoS

Pełna zgodność z RODO

Mówią o nas

Biznes

MAN Truck & Bus

Korzystamy z platformy Testportal od 2019 roku. Trafiliśmy na nią przypadkiem, szukając odpowiedniego narzędzia przyspieszającego pracę w trakcie egzaminów w naszej akademii. Czasy pracy zdalnej i szkoleń online był dla nas wyzwaniem, które stało się proste dzięki funkcjonalności Testportalu właśnie. Najlepsze narzędzie działające online z każdego miejsca! Łatwy w obsłudze również dla egzaminowanej osoby, nawet jeśli rozwiązuje ona test na urządzeniach mobilnych.

Wojciech Ziemniak

Akademia MAN

Zaprojektowany jako idealne narzędzie do oceniania online

Jeśli Twoje działania szkoleniowe są nieefektywne lub trudno je zmierzyć, nasza platforma pomoże Ci to zmienić.

14 dni na próbę

Bez karty kredytowej

CTA-v1-PL-Business-Excel
CTA-v1-PL-Business-Scrum