Cennik

Twoja szkoła językowa na piątkę

Stwórz swoim uczniom przyjazne, komfortowe i nowoczesne środowisko nauki. Zachęcaj do rozwoju talentów i łatwo monitoruj ich postępy.

 Young adult learners behind desks in the classroom, taking notes.

Wyższy poziom nauczania języków i automatyzacja

Testportal jest wydajny, szybki i niezwykle łatwy we wdrożeniu. Sięgnij po lepszą jakość nauki, łatwiejsze sprawdzanie wiedzy, ocenianie i administrację.

Korzystaj z natychmiastowych, obiektywnych wyników testów, by poznać poziom języka swoich kandydatów. Przypisuj ich do odpowiednich grup, aby ułatwić naukę. Łatwo stwórz bazę danych potencjalnych klientów.

Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick

Dogłębne analizy pomagają w zmierzeniu osiągnięć uczniów i zrozumieniu ich potrzeb. Kształtując pozytywne środowisko, zapewniasz bardziej efektywne nauczanie i uczenie się.

Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick

Pozwól uczniom podchodzić do testów próbnych, by zwiększyć efektywność ich nauki. Dzięki temu sprawisz też, że prawdziwe egzaminy, na przykład na certyfikaty językowe, będą znacznie mniej stresujące.

Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick

Wysyłaj zadania bezpośrednio do podopiecznych, bez względu na to, gdzie są. Trzymaj rękę na pulsie ich postępów i dawaj konstruktywne opinie zwrotne.

Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick

Skorzystaj z możliwości quizów i konkursów w mediach społecznościowych, by zwiększyć rozpoznawalność szkoły i stworzyć bazę danych potencjalnych klientów.

Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick
Yellow Stick
Green Stick
Green Small Stick

Nowoczesna, lepsza szkoła dzięki ocenianiu online

Nauczanie wspomagane innowacyjnymi technologiami umożliwia bardziej efektywną naukę. Tworzy też wizerunek szkoły profesjonalnej i nowoczesnej.

Jedna odpowiedź na wszystkie potrzeby

Możliwość nauczania oraz oceniania online to podstawa nowoczesnej edukacji. To elastyczne podejście, które oszczędza czas i stawia uczniów na pierwszym miejscu, zwłaszcza wspólnie z ocenianiem kształtującym.

Dotrzymaj kroku wymaganiom klientów

Rodzice i uczniowie są dziś niezwykle wymagający. Oczekują szkół dostosowywanych do współczesnych wyzwań. Testportal pozwala na szybkie przechodzenie z nauki w klasie na internetową czy hybrydową.

Dlaczego Testportal jest wyjątkowy?

Odkryj wszystkie korzyści oceniania online

Green zap icon

Szybkie komentarze

Nie każ uczniom czekać. Po teście otrzymają więcej, niż tylko ocenę. Poznają swoje słabości oraz mocne strony.

Green duotone thumb up icon

Automatyczne sprawdzanie

Samosprawdzające się testy, w tym pytania jedno- i wielokrotnego wyboru oraz krótkie pytania otwarte.

Green duotone donut chart icon.

Szczegółowe wyniki

Dokładne informacje na temat postępu uczniów pozwalają zauważyć trendy. Dają więcej możliwości nauczycielom.

Green duotone archive box icon.

Łatwy dostęp

Dostęp do danych z dowolnego komputera, czy urządzenia mobilnego. Z każdego miejsca i o każdej porze.

Green duotone growth graph icon.

Śledzenie postępów

Obserwuj zmiany wyników w czasie dzięki łatwemu porównaniu różnych ewaluacji. Interpretuj dane, by uczyć jeszcze lepiej.

Imponujące rozwiązania dla szkół językowych

Proste tworzenie, przeprowadzanie, ocenianie i raportowanie testów online.

Green duotone percentage icon.

Atrakcyjne zniżki

Szkoły językowe korzystają z naszej oferty biznesowej, ale z uwagi na szczególną misję, proponujemy im znaczne rabaty.

Green duotone horizontal sliders icon.

Elastyczne subskrypcje

Jeśli zatrudniasz wielu nauczycieli, ale tylko część używa Testportalu jednocześnie, ta opcja znacznie ogranicza koszta.

Green duotone user profile icon

Konta administratora

Więcej kont administratora to ogromne usprawnienie codziennej pracy szkoły językowej.

Green duotone code chevrons and slash icon.

Integracja z Microsoft 365

Testportal może być w pełni zintegrowany ze środowiskiem Microsoft 365, co dodatkowo zmniejsza obciążenia nauczycieli i pracowników administracji.

Ocenianie online pozwala szkołom językowym łatwo dostosowywać się do zmian i oferować wyłącznie najwyższą jakość nauczania.

Sprawdź, ile zyska Twoja instytucja na przeniesieniu ewaluacji uczniów do internetu z Testportalem.

Nic Cię nie zatrzyma

Zapomnij o niedziałającym internecie, braku prądu, czy innych “nieprzewidzianych okolicznościach”, które były zmorą oceniania online. Testportal gwarantuje kontynuowanie testów w przypadku dowolnych problemów. Twoi uczniowie mogą też w każdej sytuacji przerwać sprawdzian i wrócić do niego później.

Green Decoration
Green Light Decoration
 Young, dark-haired woman sitting at a desk, looking at her mobile.

Wszystkie możliwości Testportalu na jedno kliknięcie

Platforma stworzona, by ułatwiać korzystanie z niej uczniom, ale też współpracownikom, podwykonawcom i partnerom biznesowym organizacji.

Zarówno tworzący testy, jak i rozwiązujący mogą korzystać z Testportalu na różnych urządzeniach, w tym komputerach stacjonarnych i przenośnych, tabletach, a nawet smartfonach.

Dostępne są różne metody powiadamiania o testach i dostępu do nich, z różnymi poziomami bezpieczeństwa. Twórcy testów mogą też wybierać między aplikacją samodzielną a dostępną w Microsoft Teams.

Bezpieczeństwo to dla nas priorytet

Najwyższej klasy rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa

Wszystkie informacje oraz zebrane wyniki są z nami bezpieczne, zgodnie z zasadami przepisów o ochronie prywatności.

Dowiedz się więcej

SSL i skuteczne technologie szyfrowania danych

Najnowszej generacji zabezpieczenia anty-DDoS

Pełna zgodność z RODO

Mówią o nas

Biznes

St. Patrick’s School

Szkoła Języka Angielskiego St. Patrick’s przeprowadza regularnie testy na wielu poziomach (średnio kilka testów w tygodniu). Testujemy słownictwo, gramatykę, umiejętność rozumienia tekstu czytanego i słyszanego. Testportal wykorzystujemy również do prac pisemnych i ankiet. Platforma umożliwiła nam tworzenie testów i zadań domowych, kiedy na skutek pandemii cała szkoła przeszła na nauczanie zdalne. W tej chwili stosujemy ją również z sukcesem na lekcjach hybrydowych. Układanie testów na Testportalu jest intuicyjne, dlatego łatwo jest opanować tę umiejętność. Można duplikować pytania, całe testy, wstawiać obrazki i multimedia. Można zaplanować aktywowanie testu na dany dzień i godzinę, lub aktywować go ręcznie. Nasi uczniowie nie muszą być w szkole, żeby móc rozwiązać test. Dużym ułatwieniem jest możliwość podglądu testu w trakcie tworzenia, monitoring zdających i wgląd w statystyki (dzięki nim wiemy, jakie pytania stanowiły największą trudność dla uczniów). Sam portal działa sprawnie i rzadko pojawiają się problemy techniczne, a nawet jeśli są, natychmiast zostają podjęte kroki w celu ich rozwiązania. Polecam innym szkołom korzystanie z możliwości, jakie daje Testportal.

Magdalena Appel

Założycielka i Dyrektor Szkoły

Dark hair woman wearing glasses, sitting behind a desk and looking at her laptop.

Testportal to paliwo sukcesu Twojej szkoły językowej

Testportal to mądrzejsza praca, lepsza jakość nauczania, a także usprawnienie codziennych działań organizacji oraz znaczące oszczędności czasu i pieniędzy.