Cennik

Ściąganie online i jak z nim walczyć - poznaj aktualne informacje

Zabezpiecz swoje testy online przy pomocy prostych, sprawdzonych technik. Zadbaj o pełną wiarygodność wyników oceniania w szkoleniach i budowaniu zespołu.

Employees cheating on a quiz
Yellow Light Stick

Wyeliminuj ściąganie online

Chroń wiarygodność Twoich wyników. Nieuczciwe zachowania podczas testów online zmniejszają wiarygodność wyników i utrudniają wyciąganie praktycznych wniosków. Opisujemy różne rozwiązania, dzięki czemu organizatorzy mogą sami zdecydować, czy wdrożyć mniej lub bardziej inwazyjny nadzór nad rozwiązywaniem testów.

Zachowania ściągających są łatwe do przewidzenia, ponieważ korzystają z zaledwie kilku różnych sposobów. Poznaj je i dowiedz się jak poradzić sobie z nieuczciwością rozwiązujących na Twoich quizach, testach i egzaminach.

Im więcej wiesz o problemie ściągania online, tym skuteczniej możesz z nim walczyć.

Purple Light Stick

Jak zapewnić wiarygodne wyniki testów?

Jak zapewnić uczciwe środowisko do oceniania online? Jak zagwarantować niezawodność testów i wiarygodne wyniki, które można skutecznie wykorzystać? Przedstawiamy proste i skuteczne wskazówki, które pomogą Ci poradzić sobie z problemem ściągania online.

Yellow Decoration
Green Decoration
Cheating on online tests

Proktoring testów online

Proktoring to proces zdalnego nadzorowania zdalnych quizów, testów i egzaminów. Wykorzystuje on specjalnie przeszkolone osoby zwane proktorami, oprogramowanie wykorzystujące AI lub połączenie obu tych metod. Istnieją różne poziomy monitorowania, od mniej inwazyjnych do bardziej surowych form nadzoru.

Green Stick
Green Light Stick
Purple Light Stick
test2

Popularne metody ściągania online

Czy wiesz, że osoby, które chcą ściągać na quizach i testach online, mogą używać różnych urządzeń: smartfonów, słuchawek, a nawet smartwatchy? Dzięki nim mogą szukać w internecie odpowiedzi lub łączyć się z kimś, kto im je podpowie. Oszuści są pomysłowi, ale są na nich sposoby. Zacznij od poznania najczęściej stosowanych trików.

A man online cheating during a remote test on two computers at the same time.

Wybierz testy online na bezpiecznej platformie

Używaj limitów czasu, losowania pytań i dostępu do danych rozwiązujących w czasie rzeczywistym. Wypróbuj też Technologię Uczciwy Rozwiązujący oraz Testportal w Microsoft Teams z podglądem kamer zdających na żywo.

14 dni na próbę

Bez karty kredytowej

CTA-v1-PL-Business-Excel
CTA-v1-PL-Business-Scrum