Cennik
Historie klientów

3 min

Powrót po pandemii i niezwykły sukces szkoleń online

Testportal pomógł ISTD rozwijać się nawet w czasie COVID-19. Dziś ta instytucja pomaga innym budować lepsze schematy rozwoju zawodowego i dostarcza usługi szkoleniowe dzięki nowoczesnym testom online.

Udostępnij przez:

Testportal and ISTD logos.

Organizacja odrodzona dzięki testom online

International Society for Trainers and Developers (ISTD) to stowarzyszenie o wieloletnich tradycjach. Jest to światowa organizacja stworzoną w 2012 roku przez i dla specjalistów ds. szkoleń i HR. Jej wyjątkową cechą jest to podejście do dzielenia się wiedzą za pomocą autorskiej metodologii szkoleniowej ISTD.

Wierzymy w podejście humanistyczne. E-learning jest świetny, ale nie każde szkolenie można prowadzić wyłącznie online. Dlatego zawsze szukamy rozwiązań hybrydowych. Rynek się rozwija, a my nabieramy rozpędu, aby wyprzedzać konkurencję.

Elie Shaaya

Prezes Zarządu w ISTD

Zespół składa się z doświadczonych trenerów, którzy szkolą… innych trenerów oraz różnych kursantów. Obecnie zespół działa w całym świecie arabskim, a także Turcji, Iranie, Indiach i Afryce Środkowej. Wybuch pandemii okazał się jednak dużym wyzwaniem nawet dla tak niezwykłej organizacji. Musiała ona się z tym odpowiednio zmierzyć.

Skala zmian była ogromna, bo przed COVID-19 przeprowadzano od 8 do nawet 10 tys. testów rocznie.

Podczas COVID-19 szukaliśmy lepszego narzędzia, bo nie byłem zadowolony z używanej wtedy platformy do testów. Bardzo dobrze radzę sobie z tworzeniem pytań i odpowiedzi na potrzeby szkoleń. Niestety nasza platforma testowy była wtedy... powiedzmy, że trochę sztywna. Rzuciłem wyzwanie mojemu zespołowi i powiedziałem: „Powinno istnieć jakieś lepsze rozwiązanie”. Uwierzcie lub nie, ale Testportal znalazłem po prostu przez Google. Wszystko za sprawą świetnej nazwy, jaką wybraliście!

Elie Shaaya

Prezes Zarządu w ISTD

Świetne narzędzie i łatwe wprowadzenie

ISTD buduje swoją pozycję od 2012 roku, współpracując z klientami, takimi jak uniwersytety, instytucje szkoleniowe i organizacje biznesowe. Partnerzy ufają organizacji i jej decyzjom w zakresie oprogramowania.

Zmiana platformy do testowania online rzadko jest przyjemnym oświadczeniem, ale dzięki Testportalowi przebiegła oona gładko i bezproblemowo.

Testportal jest wszechstronny i przyjazny dla korzystającego. Dokładnie wiesz, co się dzieje jako użytkownik (Tester), a także jako respondent (Kandydat). Szczególnie wspaniale jest to, że mogę go rozwijać bez żadnych umiejętności kodowania. To niemal jak biała kartka papieru, na której można rysować, czy pisać.

Elie Shaaya

Prezes Zarządu w ISTD

Uniwersalna platforma, która dostosowuje się do potrzeb użytkowników

ISTD wie, jak ważne jest rozumienie całego procesu. Dlatego dostosowali oni Testportal do swoich potrzeb za pomocą dodatkowych funkcjonalności. Dzięki takiemu rozwiązaniu ich trenerzy oraz kandydaci mogą zawsze poruszać się po sesji szkoleniowej bez wysiłku.

Metodologia szkolenia ISTD obsługuje dziś trzy różne rodzaje oceniania: testy kwalifikacyjne, postępu i certyfikacyjne.

Testportal jest wielkim atutem naszych rozwiązań hybrydowych. Przygotowanie testu jest łatwe, mechanizmy losowania pytań działają świetnie, a my uwielbiamy raporty. Testportal zaoszczędził nam dużo czasu i pieniędzy.

Elie Shaaya

Prezes Zarządu w ISTD

Przyszłość szkoleń z Testportalem

Ponieważ organizacja oferuje ponad 850 kursów z różnych dziedzin, kluczowe było i nadal jest dla niej dopasowanie oferty do potrzeb klientów. Niektórzy z nich przechodzą szkolenia stacjonarne, inni hybrydowe, a jeszcze inni zdalne.

Dzięki elastycznemu podejściu i możliwościom Testportalu, ISTD jest teraz dobrze przygotowany do działania we wszystkich tych środowiskach.

Wznowiliśmy nasze usługi po szczycie pandemii dzięki Testportalowi. Obecnie pracujemy dla nowych klientów z różnych sektorów, a możliwości rozwoju mamy praktycznie nieograniczone.

Elie Shaaya

Prezes Zarządu w ISTD

International Society for Trainers and Developers (ISTD) pozyskała dziesiątki nowych klientów i nie zamierza na tym poprzestać. Jako zespół doświadczonych profesjonalistów mają oni wszystko, czego potrzeba, aby się rozwijać i odnosić dalsze sukcesy.

Dysponują wiedzą oraz motywacją, ale przede wszystkim mają do swojej dyspozycji odpowiednie oprogramowanie.

Powiązane artykuły

Testportal and Level Effect logos
Historie klientów

Testportal, HubSpot i Badgr zintegrowane na potrzeby szkoleń

Tematyka oraz potrzeby szkoleń z cyberbezpieczeństwa stale się zmieniają. Jako lider w tak dynamicznej branży, amerykańska firma szkoleniowa Level Effect, stanęła przed wyzwaniem zarządzania wieloma testami i wynikami w sposób zautomatyzowany.

Luty 06, 2024

2 min

Young Marines and Testportal logos.
Historie klientów

Young Marines i Testportal promują rozwój umysłowy, moralny i fizyczny

Po wybuchu pandemii organizacja dla młodzieży z USA zawiesiła tradycyjne zajęcia. Dzięki zdalnemu ocenianiu z Testportalem szybko przeszła ona na nauczanie online.

Grudzień 27, 2022

3 min

Testportal and Primary School Nr 2 logos.
Historie klientów

Jak Testportal wspiera szkołę w nauczaniu hybrydowym?

Testportal wspierał cyfrową edukację w Szkole Podstawowej nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej jeszcze przed pandemią. W trakcie COVID-19 pozwolił jej zaś łatwo przejść do nauczania zdalnego.

Listopad 22, 2022

3 min