Cennik
Historie klientów

3 min

Young Marines i Testportal promują rozwój umysłowy, moralny i fizyczny

Po wybuchu pandemii organizacja dla młodzieży z USA zawiesiła tradycyjne zajęcia. Dzięki zdalnemu ocenianiu z Testportalem szybko przeszła ona na nauczanie online.

Udostępnij przez:

Young Marines and Testportal logos.

Ważna misja

Od swych początków, jednej jednostki w 1959 roku, Young Marines rozrosła się do 238 jednostek z ponad 6.000 młodzieży i 2100 wolontariuszami. Dziś ta organizacja działa w 40 stanach USA, Dystrykcie Kolumbii oraz Japonii.

Program Young Marines to narodowa organizacja non-profit dla młodzieży w wieku od 8 lat do ukończenia szkoły średniej. Program formuje ją oraz uczy znaczenia pewności siebie, osiągnięć akademickich, honorowania weteranów, patriotyzmu, pracy społecznej i zdrowego stylu życia bez narkotyków. Koncentrujemy się na budowaniu charakteru, przywództwie i byciu produktywnym członkiem społeczeństwa

Susan Righthouse

Dyrektor Wykonawcza Miramar Young Marines

asd

Źródło: https://youngmarines.org

Wybuch pandemii Covid w marcu 2020 roku szybko uświadomił zespołowi, że Young Marines nie będą mogli w najbliższym czasie organizować spotkań. Był to bardzo ważny aspekt ich programu, ponieważ takie elementy, jak musztra, umiejętności polowe i orientacja w terenie to zajęcia praktyczne.

Korzystając z Zooma i Google’a, organizowałam zajęcia online dla Young Marines, by pozostali zaangażowani w program. Nie używałam wtedy żadnych platform do testowania. Chodziło mi przede wszystkim o to, by dzieci były pozostawały w programie, nie traciły zainteresowania i by trzymać je z dala od gier online (lub by grały jak najmniej)

Susan Righthouse

Dyrektor Wykonawcza Miramar Young Marines

Coraz więcej Młodych Marines

Informacje o zajęciach online rozchodziły się szybko, dołączało do nich coraz więcej młodych marines, także spoza rejonu Susan. Do września 2020 roku współpracowała ona już z prawie 1.300 Young Marines, którzy chcieli utrzymać zaangażowanie w program, gdy ich jednostki nie organizowały spotkań.

W tym samym czasie Young Marines zaliczali coraz mniej zajęć, a jednostki obawiały się, że zaczną tracić dzieci w swoich jednostkach. Zaliczenia są kluczowe, by młodzi marines mogli awansować.

Organizacja Young Marines jest całkowicie oparta na zaliczeniu zajęć. Jeśli dzieci nie wykonują zadań, nie awansują. Zwykle przed awansem na następny stopień wymagane jest od 60 do 85 zaliczeń (oraz spełnienie innych wymagań). To inaczej, niż w skautingu, gdzie młodzież przechodzi do wyższych grup kiedy dorasta lub idzie do kolejnej klasy.

Susan Righthouse

Dyrektor Wykonawcza Miramar Young Marines

as

Źródło: https://youngmarines.org

Na wysokości zadania

Nagłe przejście na naukę online wiązało się z przygotowaniami i niezbędną logistyką. Dyrektor wykonawcza zastanawiała się, jak zaliczać wymagania, wiedząc, że proces oceniania musi być rzetelny.

Dzieci, które w tym czasie miały lekcje online w domu, były całkiem sprytne, jeśli chodzi o rozwiązywanie testów i ściąganie. Na szczęście gotowe było rozwiązanie, które na taką okazję przygotował Testportal.

Technologia Uczciwych Rozwiązujący firmy Testportal oraz możliwość ustawienia limitów czasu dla każdego testu to zdecydowanie klucze do naszego sukcesu w ostatnich latach. Odkąd zaczęliśmy korzystać z Testportal, w całym kraju przeprowadzono ponad 950 testów. Te wszystkie dzieciaki prawdopodobnie nie dostałyby zaliczeń i awansów gdyby nie nauka oraz ocenianie online

Susan Righthouse

Dyrektor Wykonawcza Miramar Young Marines

Za sprawą prostoty działania i mechanizmów zabezpieczania wiarygodności wyników, Testportal stał się sojusznikiem, który umożliwił Young Marines kontynuowanie misji. Dzięki automatyzacji procesu oceniania mają oni więcej czasu na pracę z młodzieżą i wspieranie rozwoju nowych członków.

Powiązane artykuły

Testportal and ISTD logos.
Historie klientów

Powrót po pandemii i niezwykły sukces szkoleń online

Testportal pomógł ISTD rozwijać się nawet w czasie COVID-19. Dziś ta instytucja pomaga innym budować lepsze schematy rozwoju zawodowego i dostarcza usługi szkoleniowe dzięki nowoczesnym testom online.

Grudzień 06, 2022

3 min

Testportal and Primary School Nr 2 logos.
Historie klientów

Jak Testportal wspiera szkołę w nauczaniu hybrydowym?

Testportal wspierał cyfrową edukację w Szkole Podstawowej nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej jeszcze przed pandemią. W trakcie COVID-19 pozwolił jej zaś łatwo przejść do nauczania zdalnego.

Listopad 22, 2022

3 min

Testportal and Inspire Leadership logos
Historie klientów

Droga do szkolenia skutecznych liderów świata biznesu

Inspire Leadership pomaga menedżerom rozwijać umiejętności miękkie i tworzyć jakość w biznesie. Ocenianie online z platformą Testportal pozwoliło tej firmie oszczędzać czas i zyskać szczegółowe analizy.

Październik 11, 2022

3 min