Cennik
Historie klientów

2 min

Lepsza sprzedaż i więcej klientów lidera branży

Właśnie o tym myślał zespół BROEN, szukając platformy do tworzenia testów dla swoich pracowników sprzedaży. Poszukiwania te zaowocowały historią sukcesu współpracy tej firmy z Testportalem.

Udostępnij przez:

Broen and Testportal logos

Dążąc do perfekcji

BROEN Valve Technologies to producent na skalę światową, działający na trzech kontynentach. Od ponad 70 lat jest on globalnym liderem technologii zaworów wodnych, gazowych oraz powietrznych. Filozofia działania BROEN zakłada ciągłe dążenie do doskonałości w codziennej pracy.

Nasze wieloletnie doświadczenie w skomplikowanej dziedzinie technologii zaworów pozwoliło nam stworzyć gamę produktów cenionych przez klientów. Stale rozwijamy się i poszerzamy naszą ofertę, by dotrzymać kroku oczekiwaniom odbiorców. 

Claus Albertsen

Menadżer ds. marketingu cyfrowego i komunikacji

To tylko jeden z powodów, dla których zdecydowali oni o wdrożeniu Testportalu jako podstawowego narzędzia do szkolenia lokalnych dystrybutorów energii.

Testy online wykorzystywane są do mierzenia efektywności szkoleń oraz do oceny wiedzy, którą przekazują pracownikom firmowi trenerzy. BROEN stworzył także system gromadzenia różnych materiałów szkoleniowych i udostępniania ich pracownikom przed przystąpieniem przez nich do zdalnych testów. Takie podejście sprawia, że pracownicy uczestniczą w nieprzerwanym procesie nauki, co gwarantuje odpowiedni poziom ich kompetencji.

Profesjonalne narzędzie do testów online dla profesjonalistów

Zapytany o największą zaletę Testportalu, przedstawiciel BROEN wskazał na przyjazny interfejs oraz wszechstronność tej platformy. 

Wdrożenie Testportalu w naszej firmie było niezwykle proste. Korzystałem wcześniej z kilku narzędzi do oceniania online i muszę przyznać, że Testportal okazał się najłatwiejszym ze wszystkich dostępnych. Zrobił też na nas wrażenie mechanizmami bezpieczeństwa i wysoką wiarygodnością otrzymywanych wyników.

Claus Albertsen

Menadżer ds. marketingu cyfrowego i komunikacji

Obecnie firma działa na niemal całym świecie i zatrudnia ponad 600 pracowników z 50 państw. Dla biznesu o tej wielkości zapewnienie jakości produktów i najlepszej możliwej obsługi klienta jest najważniejsze. Niezależnie od udziału w rynku, musi ona bowiem stale rozwijać się, by dotrzymywać obietnic dawanych klientom.

Przy pomocy platformy do testowania online, oferującej zaawansowane analizy i raporty, BROEN stworzył światową sieć ekspertów w dziedzinie zaworów wodnych, gazowych oraz powietrznych. Każdy test, który potwierdza dogłębne zrozumienie trudnego zagadnienia, jakim jest technologia zaworów, kończy się także otrzymaniem elektronicznych certyfikatów. Ich automatyczne wysyłanie w zaledwie kilka sekund po zakończeniu testu umożliwia wbudowany w Testportal kreator.

 

Powiązane artykuły

Young Marines and Testportal logos.
Historie klientów

Young Marines i Testportal promują rozwój umysłowy, moralny i fizyczny

Po wybuchu pandemii organizacja dla młodzieży z USA zawiesiła tradycyjne zajęcia. Dzięki zdalnemu ocenianiu z Testportalem szybko przeszła ona na nauczanie online.

Grudzień 27, 2022

3 min

Testportal and ISTD logos.
Historie klientów

Powrót po pandemii i niezwykły sukces szkoleń online

Testportal pomógł ISTD rozwijać się nawet w czasie COVID-19. Dziś ta instytucja pomaga innym budować lepsze schematy rozwoju zawodowego i dostarcza usługi szkoleniowe dzięki nowoczesnym testom online.

Grudzień 06, 2022

3 min

Testportal and Primary School Nr 2 logos.
Historie klientów

Jak Testportal wspiera szkołę w nauczaniu hybrydowym?

Testportal wspierał cyfrową edukację w Szkole Podstawowej nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej jeszcze przed pandemią. W trakcie COVID-19 pozwolił jej zaś łatwo przejść do nauczania zdalnego.

Listopad 22, 2022

3 min