Cennik
Historie klientów

3 min

Jak firma szkoleniowa z sukcesem przeszła na pracę zdalną?

W czerwcu 2020, Skillrocks, armeńska platforma z branży edutainment rozpoczęła pracę z Testportalem, w ramach rządowego programu przeciwdziałania efektom COVID 19. Celem firmy było i jest inspirowanie osób do rozwoju osobistego oraz zawodowego.

Udostępnij przez:

Testportal and Skillrocks

Nowy świat online

Z dnia na dzień szkolenia, do których przyzwyczajeni byli klienci Skillrocks, stały się niemożliwe. Biura opustoszały, zaś przedsiębiorstwa skupiły się na zapewnieniu bezpieczeństwa swoim pracownikom. Był to mocny cios dla firmy, która teraz musiała znaleźć sposób, by wbrew przeciwnościom kontynuować działalność. Na szczęście, udało się tego dokonać.

Armeńskie instytucje rządowe kontaktowały się z firmami, prezentując im listę narzędzi do wykorzystania w celu umożliwienia kontynuacji działalności w sektorach najbardziej dotkniętych pandemią. Szybkie sprawdzenie możliwości Testportalu pozwoliło zespołowi Skillrocks na stwierdzenie, że spełnia on ich oczekiwania. Była to niezmiernie ważna decyzja, jako że firma nigdy wcześniej nie prowadziła takiej działalności online.

“Potrzebowaliśmy niezawodnego i intuicyjnego narzędzia, które mogliśmy szybko wdrożyć. Gdy używaliśmy Testportalu pierwszy raz, poznanie najważniejszych funkcjonalności zajęło nam zaledwie godzinę. W tym czasie stworzyliśmy test, skonfigurowaliśmy ustawienia i udostępniliśmy zdającym przy pomocy indywidualnych kodów dostępu”.

Zespół Skillrocks

Dotarcie do klientów

Skillrocks to platforma z branży edutainment, jeden z najbardziej udanych projektów Skill, armeńskiej firmy event marketingowej. Od 2016 roku oferuje ona także usługi edukacyjne dla biznesu. Wcześniej skupiała się na organizacji eventów, konferencji, spotkań biznesowych oraz szkoleń. Elementem wspólnym wszystkich tych działań jest konieczność bezpośredniego kontaktu z innymi ludźmi.

Ponieważ nie było to możliwe, firma zaczęła korzystać z rozwiązań oferowanych przez Testportal i używać testów online do oceniania wiedzy i umiejętności. Dzięki temu ewaluacja wszystkich dostępnych szkoleń i kursów stała się bardzo łatwa.

Skontaktowaliśmy się ze Skillrocks, by opisać historię ich sukcesu, gdy mieli oni już na swoim koncie w Testportalu ponad 5000 zebranych wyników testów.

Od lipca 2020 do października 2021, Skillrocks korzystało z połączonych możliwości swojej platformy z kursami i możliwości Testportalu. Rozwiązywanie testów było dla klientów zawsze niezwykle łatwe, ponieważ nie musieli oni rejestrować się na Testportalu.

“Kiedy pierwszy raz przesłaliśmy linki i kody dostępu do testów, zostały one dostarczone do zdających w kilka sekund".

Zespół Skillrocks

Smiling man takin an online test at home

Współpraca z Testportalem

Za całość współdziałania z Testportalem odpowiada w Skillrocks dwuosobowy zespół. Tworzy on, przeprowadza i analizuje wyniki testów dla całej firmy, dostarcza też wyniki oraz certyfikaty dla zadowolonych rozwiązujących, którzy brali udział w kursach.

“Łatwe w personalizowaniu certyfikaty to z pewnością największa zaleta Testportalu. Bardzo podobają się one naszym rozwiązującym, my zaś możemy tworzyć je i wysyłać zaraz po otrzymaniu wyniku testów, zaledwie dwoma kliknięciami”.

Zespół Skillrocks

Teraz gdy restrykcje są stopniowo luzowane, Skillrocks może wrócić do normalnej działalności. Czy oznacza to, że przestanie korzystać z Testportalu? Zdecydowanie nie.

“Testportal umożliwia równoczesne zdawanie tysiącom rozwiązujących, podczas gdy pojemność naszego biura jest ograniczona. Z pewnością będziemy korzystać z Testportalu nawet kiedy skończy się pandemia”.

Zespół Skillrocks

Powiązane artykuły

Young Marines and Testportal logos.
Historie klientów

Young Marines i Testportal promują rozwój umysłowy, moralny i fizyczny

Po wybuchu pandemii organizacja dla młodzieży z USA zawiesiła tradycyjne zajęcia. Dzięki zdalnemu ocenianiu z Testportalem szybko przeszła ona na nauczanie online.

Grudzień 27, 2022

3 min

Testportal and ISTD logos.
Historie klientów

Powrót po pandemii i niezwykły sukces szkoleń online

Testportal pomógł ISTD rozwijać się nawet w czasie COVID-19. Dziś ta instytucja pomaga innym budować lepsze schematy rozwoju zawodowego i dostarcza usługi szkoleniowe dzięki nowoczesnym testom online.

Grudzień 06, 2022

3 min

Testportal and Primary School Nr 2 logos.
Historie klientów

Jak Testportal wspiera szkołę w nauczaniu hybrydowym?

Testportal wspierał cyfrową edukację w Szkole Podstawowej nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej jeszcze przed pandemią. W trakcie COVID-19 pozwolił jej zaś łatwo przejść do nauczania zdalnego.

Listopad 22, 2022

3 min