Cennik
Historie klientów

3 min

Firma konsultingowa + testy online = sukces

Zespół profesjonalistów BHP z Republiki Południowej Afryki używa Testportalu w aplikacji Microsoft Teams do oceniania rozwoju zawodowego swego zespołu. Efektem są znaczące sukcesy, jakie odnosi ich firma.

Udostępnij przez:

Testportal and Cairnmead logos

Jakość ma ogromne znaczenie

Szczególnie kiedy działa się w branży bezpieczeństwa i higieny pracy. Cairnmead Industrial Consultants to firma pochodząca z Republiki Południowej Afryki, która swoje bogate doświadczenie wykorzystuje do nadzoru stosowania procedur oraz standardów na placach budowy.

Cairnmead pomaga swoim klientom w dostosowywaniu się do rygorystycznych przepisów BHP oraz innych wymogów prawa budowlanego w RPA. Prowadzi także inspekcje i audyty bezpieczeństwa budynków.

Uśmiechnięty, brodaty inspektor budowlany, wyszkolony dzięki Testportalowi w Microsoft Teams

Dbając o przestrzeganie przepisów BHP na budowach nie można iść na kompromisy

Cairnmead ocenia i certyfikuje 100 pracowników miesięcznie. Realizują oni w ten sposób wymaganą ścieżkę rozwoju zawodowego. Firmowe testy są bardzo wymagające. Do ich zdania potrzeba minimum 80% całości punktów, co pokazuje, że w Cairnmead liczą się standardy. Egzaminy po prostu muszą być dla rozwiązujących wyzwaniem.

W poszukiwaniu niezawodnego narzędzia do zdalnych testów

Firma doświadczona w realizacji licznych projektów, w tym międzynarodowych, składa się z zawodowców, którzy wiedzą, że w tak odpowiedzialnej pracy trzeba używać profesjonalnego oprogramowania. Niestety, Cairnmead długo nie mógł znaleźć platformy, która sprostałaby ich oczekiwaniom.

Wymagania firmy były wygórowane. Nowe rozwiązanie musiało m.in. wspierać zdalną pracę w rozproszonym zespole i oferować szczegółowe informacje na temat postępów poszczególnych osób. Używane wcześniej aplikacje tego nie potrafiły.

Wejście wydajnej platformy do oceniania online

Wszystko zmieniło się na lepsze wraz z rozpoczęciem pracy z Testportalem w Microsoft Teams.

Nowe rozwiązanie okazało się być efektywne oraz łatwe w użyciu. Dzięki połączeniu możliwości platformy od oceniania online z narzędziem do wideokonferencji Cairnmead mógł wreszcie testować lepiej, szybciej i uzyskiwać wiarygodne wyniki.

Testportal zautomatyzował też część zadań, a pracownicy mogli zająć się innymi obowiązkami.

Firma korzystała już wcześniej z platform oceniania online. Pierwszym wyborem był Microsoft Forms, który okazał się jednak być produktem dalekim od oczekiwań. Największym jego problemem była konieczność ręcznego oceniania wszystkich testów, co było niezwykle czasochłonne. Dzięki Testportalowi ta trudność po prostu zniknęła z dnia na dzień.

Corlia Gouws

Administrator projektu

Szczęśliwe zakończenie i dalszy rozwój

Efekty wprowadzenia nowej platformy przyszły natychmiast:

  • Cairnmead używa teraz aplikacji do oceniania online dedykowanej Microsoft Teams. Łatwa integracja Testportalu z platformą do wideokonferencji sprawia, że jest ona zawsze dostępna, niezależnie od tego, gdzie znajdują się pracownicy.

  • Zespół szybko opanował Testportal i stosuje to łatwo dostępne narzędzie do wewnętrznych testów kompetencji, by wspierać rozwój zawodowy pracowników.

  • Cairnmead poprawił krzywą uczenia się dzięki nowoczesnej platformie do testowania i certyfikacji, stworzonej do pracy w rozproszonych zespołach.

Nowe rozwiązanie okazało się też niezwykle łatwa we wdrożeniu. Przyjazny użytkownikom interface chwalą sobie przygotowujący testy oraz egzaminowane przez nich osoby. Cenią sobie intuicyjność oraz fakt, że rozwiązujący mogą zdawać testy online na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Inną fantastyczną cechą Testportalu jest to, że tworzenie testów jest proste i szybkie. Specjaliści Cairnmead potrzebują zaledwie 10 minut, by przygotować typową ewaluację online, a te najbardziej skomplikowane nie zajmują więcej niż 30 minut.  Mam swoje własne ustawienia, z których regularnie korzystam. Pracując z Testportalem mogę łatwo zduplikować test i stworzyć kolejny na jego podstawie. Wszystko to zajmuje zaledwie kilka minut.

Corlia Gouws

Administrator projektu

Najważniejsze informacje

Po wprowadzeniu Testportalu w Microsoft Teams jako narzędzia do rozwoju zawodowego zespołu Cairnmead mógł przenieść swoje szkolenia na wyższy poziom. Pracownicy są teraz wyszkoleni, doświadczeni, zmotywowani oraz zadowoleni

Wierzymy w rozwój zawodowy i to, że powinno się jednocześnie rozwijać osobowość i karierę. Ocenianie online z Testportalem to tylko część tego, co oferuje platforma. Pozwala ona także na łatwe śledzenie efektów każdego ze szkoleń i stałe podążanie w kierunku doskonałości. Właśnie dlatego użytkownicy Testportalu zawsze wiedzą, co robić, by rozwijać swoją firmę.

Corlia Gouws

Administrator projektu

Jak Testportal w Microsoft Teams pomógł Cairnmead ponieść produktywność

  • Wprowadził możliwość łatwej kooperacji członków zespołu, niezależnie od tego, z jakiego miejsca pracują.

  • Uprościł i w dużej części zautomatyzował comiesięczne testy i certyfikację dla ponad 100 konsultantów.

  • Umożliwił łatwe śledzenie wyników testów poszczególnych konsultantów oraz wprowadził szczegółowe raporty dotyczące ich postępów.

Powiązane artykuły

Young Marines and Testportal logos.
Historie klientów

Young Marines i Testportal promują rozwój umysłowy, moralny i fizyczny

Po wybuchu pandemii organizacja dla młodzieży z USA zawiesiła tradycyjne zajęcia. Dzięki zdalnemu ocenianiu z Testportalem szybko przeszła ona na nauczanie online.

Grudzień 27, 2022

3 min

Testportal and ISTD logos.
Historie klientów

Powrót po pandemii i niezwykły sukces szkoleń online

Testportal pomógł ISTD rozwijać się nawet w czasie COVID-19. Dziś ta instytucja pomaga innym budować lepsze schematy rozwoju zawodowego i dostarcza usługi szkoleniowe dzięki nowoczesnym testom online.

Grudzień 06, 2022

3 min

Testportal and Primary School Nr 2 logos.
Historie klientów

Jak Testportal wspiera szkołę w nauczaniu hybrydowym?

Testportal wspierał cyfrową edukację w Szkole Podstawowej nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej jeszcze przed pandemią. W trakcie COVID-19 pozwolił jej zaś łatwo przejść do nauczania zdalnego.

Listopad 22, 2022

3 min

Podnieś poziom wiedzy w zespole. Monitoruj postępy pracowników.

Odkryj wszystkie możliwości Testportalu i zoptymalizuj zdalne ocenianie w swojej organizacji. Na nasz koszt. Nie ma za co.

Photo of two margherita pizzas on a table.
Laptop view with excel spreadsheet on screen.