Cennik
Historie klientów

3 min

Droga do szkolenia skutecznych liderów świata biznesu

Inspire Leadership pomaga menedżerom rozwijać umiejętności miękkie i tworzyć jakość w biznesie. Ocenianie online z platformą Testportal pozwoliło tej firmie oszczędzać czas i zyskać szczegółowe analizy.

Udostępnij przez:

Testportal and Inspire Leadership logos

Tworzenie wartości w biznesie

Inspire Leadership to firma, której nadrzędną ideą jest tworzenie wartości w biznesie. Realizuje ją w Polsce oraz za granicą od 2013 roku, poprzez prowadzenie szkoleń z szeroko pojętej skuteczności zawodowej i osobistej.

Wśród klientów są głównie organizacje z branży finansowej, ale także prawnej, produkcyjnej i innych, oraz osoby indywidualne. Grono ekspertów o szerokich kompetencjach szkoli klientów w zarządzaniu, finansach, marketingu i sprzedaży. Wszystkich łączy zamiłowanie do przywództwa.

Testy online dla biznesu - zdalne ocenianie w rekrutacji, szkoleniach i HR

Lepsza efektywność przywództwa dzięki testom online

Inspire Leadership prowadzi szkolenia stacjonarne oraz online w czasie rzeczywistym, z udziałem trenera. Ich nadrzędnym celem jest rozwijanie kompetencji miękkich, wymagające interakcji społecznych. Grupy szkoleniowe są małe, przez co nauka jest o wiele bardziej efektywna.

Ze względu na charakter treningów, firma korzysta nie tylko z narzędzi e-learningowych. Tworzy też i przeprowadza testy online za pomocą platformy Testportal. Testy te to integralna część szkoleń oferowanych przez Inspire Leadership.

Szkolenia, które prowadzimy, wymagają zaangażowania, a także pracy własnej ze strony uczestników. Test, jaki osoby szkolące się realizują na Testportalu działa mobilizująco, zarówno pod kątem frekwencji na naszych zajęciach, jak i faktycznego zaangażowania w rozwój ze strony uczestników.

Maciej Wiśniewski

Prezes Zarządu Inspire Leadership Sp. z o.o.

Podczas szkoleń firma przeprowadza około 2000 testów rocznie. Są one realizowane w trakcie zajęć, po opracowaniu kolejnych modułów. Organizuje także liczne testy próbne i końcowe. Na zakończenie szkolenia jego uczestnicy otrzymują certyfikaty. Taki proces testowania wymaga używania niezawodnego i wszechstronnego rozwiązania.

Testportal jest niezwykle intuicyjny, przez co pozwala między innymi na szybkie przygotowanie testów. Przy zarządzaniu wieloma grupami szkoleniowymi bardzo pomaga też możliwość sprawnego przesyłania testów oraz generowania raportów z uzyskiwanych wyników.

Niektóre ze szkoleń mają podobną do siebie formułę. Raz przygotowany i przeprowadzony za pomocą Testportalu test można następnie szybko zmodyfikować i użyć ponownie, na potrzeby kolejnej grupy uczestników.

Szczęśliwy zespół siedzi za stołem konferencyjnym podczas zebrania w biurze

Branża szkoleniowa wymaga dużej niezawodności. Zwłaszcza podczas kursów prowadzonych w czasie rzeczywistym. Każdy z nich może przynieść wyzwania związane z problemami technicznymi czy niespodziewaną nieobecnością trenera.

Ocenianie online za pomocą Testportalu pozwala realizować szkolenia zgodnie z planem i zapewnia wiarygodność uzyskiwanych wyników. Inspire Leadership korzysta z opcji takich jak losowanie pytań, Technologia Uczciwy Rozwiązujący czy dostęp do testu w krótkim przedziale czasowym. Są to proste w użyciu i niezwykle przydatne funkcje.

Wiarygodność testów oceniamy wysoko. W zależności od ustawień testu można regulować np. czas realizacji testu, utrudniając lub uniemożliwiając skorzystanie z materiałów pomocniczych. Jednocześnie respondentami naszych testów są osoby dojrzałe, menedżerowie, więc jakiekolwiek braki godzą w ich faktyczne kompetencje.

Maciej Wiśniewski

Prezes Zarządu Inspire Leadership Sp. z o.o.

Ścieżka prowadząca do skutecznego przywództwa to oczywiście nie tylko szkolenia. To przede wszystkim, lata doświadczeń, którymi można następnie dzielić się z innymi. Ważne jest, żeby na tej drodze znajdować dobrych partnerów, którzy pomogą w realizacji celów. Testportal to sprawdzone rozwiązanie. Będzie ono nadal skutecznie wspierać firmę Inspire Leadership w kształceniu liderów.

Powiązane artykuły

Testportal and Level Effect logos
Historie klientów

Testportal, HubSpot i Badgr zintegrowane na potrzeby szkoleń

Tematyka oraz potrzeby szkoleń z cyberbezpieczeństwa stale się zmieniają. Jako lider w tak dynamicznej branży, amerykańska firma szkoleniowa Level Effect, stanęła przed wyzwaniem zarządzania wieloma testami i wynikami w sposób zautomatyzowany.

Luty 06, 2024

2 min

Young Marines and Testportal logos.
Historie klientów

Young Marines i Testportal promują rozwój umysłowy, moralny i fizyczny

Po wybuchu pandemii organizacja dla młodzieży z USA zawiesiła tradycyjne zajęcia. Dzięki zdalnemu ocenianiu z Testportalem szybko przeszła ona na nauczanie online.

Grudzień 27, 2022

3 min

Testportal and ISTD logos.
Historie klientów

Powrót po pandemii i niezwykły sukces szkoleń online

Testportal pomógł ISTD rozwijać się nawet w czasie COVID-19. Dziś ta instytucja pomaga innym budować lepsze schematy rozwoju zawodowego i dostarcza usługi szkoleniowe dzięki nowoczesnym testom online.

Grudzień 06, 2022

3 min