Cennik

Subkonta

  1. Użytkownicy planów MAX Dedykowany, EDU Szkoła i EDU Uczelnia mają możliwość dodawania subkont, by umożliwić współpracownikom korzystanie z subskrypcji na Testportalu.

  2. Administrator subskrypcji może zapraszać osoby do współpracy przy tworzeniu i ocenianiu testów online, by zwiększyć produktywność.

  3. Testportal umożliwia także utworzenie wspólnej bazy wyników dla użytkowników subkont.

Jak dodać subkonta do subskrypcji?

W ramach jednej subskrypcji dla instytucji dostęp do Testportalu może mieć wielu użytkowników. Korzystają oni wtedy z niezależnych kont zwanych subkontami. Uprawnienia do używania platformy w ramach jednego planu dla instytucji przydziela administrator subskrypcji.

Uprawnienia administratora subskrypcji

Panel administratora umożliwia zarządzanie subkontami użytkowników. Administrator ma możliwość dodawania lub usuwania subkont. Może też zalogować się na dowolne subkonto lub zmienić jego właściciela bez utraty zgromadzonych danych.

Jak wykupić subskrypcję z subkontami?

Subkonta są dostępne dla użytkowników trzech planów. W ofercie biznesowej jest to MAX Dedykowany, który wyceniany jest indywidualnie, na podstawie potrzeb użytkownika. Prośbę o taką wycenę można przesłać do naszego zespołu, korzystając z formularza kontaktowego.

Organizacje edukacje mają do dyspozycji dwa plany, które umożliwiają dodawanie subkont. Są to: EDU Szkoła i EDU Uczelnia. Aby otrzymać indywidualną wycenę jako szkoła lub uczelnia, napisz do nas poprzez formularz kontaktowy.

Kolejne kroki na drodze do zakupu planu z subkontami przedstawi Ci w korespondencji nasz zespół obsługi klienta.

Jak dodać subkonto?

Zaloguj się na konto administratora subskrypcji. Kliknij Moje konto w menu głównym aplikacji, a następnie wybierz Subkonta.

Kliknij przycisk Dodaj subkonto i w okienku wpisz adres e-mail użytkownika, który ma dołączyć do Twojej subskrypcji. Zatwierdź zielonym przyciskiem Wyślij zaproszenie. Na wybrany adres e-mail zostanie wysłane zaproszenie do dołączenia do planu instytucjonalnego.

Subkonta

Metoda dodawania subkont do subskrypcji

Jeśli Twoja organizacja korzysta z Microsoft 365, zalecamy używanie tych kont także w Testportalu.

Jak usunąć subkonto?

Usunięcie subkonta z subskrypcji jest równoznaczne z usunięciem wszystkich danych z nim związanych i jest nieodwracalne.

W wyniku usunięcia z subskrypcji, subkonto jest kasowane z platformy Testportal.

Chcę dołączyć do subskrypcji jako subkonto. Jak mogę to zrobić?

Uprawnienia do korzystania z Testportalu w ramach planu instytucjonalnego przydziela administrator subskrypcji. Dowiedz się, kto jest administratorem w Twojej firmie/instytucji, a następnie zgłoś się do tej osoby.

Jak umożliwić dostęp do wspólnej bazy wyników wszystkim subkontom?

Administrator planu instytucjonalnego może skonfigurować konto tak, aby umożliwić wszystkim subkontom dostęp do wyników zebranych w ramach całej subskrypcji.

Jeśli chcesz, aby baza wyników była dostępna dla wszystkich użytkowników Twojego planu instytucjonalnego, wykonaj następujące kroki:

  1. Po zalogowaniu wybierz Moje konto, a następnie przejdź do widoku Subkonta.

  2. Na dole strony znajdziesz Ustawienia współdzielenia wyników.

  3. Wybierz Wspólna baza wyników dla wszystkich subkont i administratora.

  4. Operację zatwierdź przyciskiem Zapisz ustawienia.

Współdzielenie wyników

Administrator planu zdecyduje o sposobie współdzielenia wyników

Dlaczego warto udostępnić wszystkie wyniki subkontom?

Współdzielenie bazy wyników jest przydatne np. w zespołach rekrutacyjnych i pozwala korzystać ze wspólnej bazy wyników uzyskanych przez kandydatów.

Czy ten artykuł był przydatny?