Cennik
Szkolenia

2 min

Testportal: Sprawdzaj wiedzę 10x szybciej z naszym nowym AI

To idealne rozwiązanie dla trenerów i team liderów! Mogą oni teraz przesłać treść szkolenia i natychmiast zamienić ją w biznesowe quizy. Przekonaj się, co potrafi nasze generatywne AI.

Udostępnij przez:

3 kwietnia 2023 r.

Użytkownicy kont biznesowych na Testportalu mogą teraz przesłać naszemu AI treści, na podstawie których platforma stworzy gotowe, trafne i jasno sformułowane pytania do testów.

Generatywne AI pozwala oszczędzać czas, daje lepsze rezultaty, a w konsekwencji wynosi szkolenia korporacyjne i cały LMS (system zarządzania nauką) na wyższy poziom.

Ta przełomowa funkcja to świadectwo zaangażowania Testportalu w innowację oraz chęci dostarczenia profesjonalistom w biznesie najlepszych narzędzi do odniesienia sukcesu.

Testportal AI może generować pytania na podstawie:

  • materiałów informacyjnych o produktach lub usługach,

  • instrukcji,

  • specyfikacji technicznych, a także…

  • dowolnego materiału szkoleniowego!

Jego użycie aż 10-krotnie zwiększa produktywność podczas tworzenia testów online.

Dostępne w internecie i sklepach gotowe quizy nie sprawdzają się w nowoczesnych szkoleniach, których tematyka jest ściśle dopasowana do unikalnego charakteru każdej firmy.

Z drugiej strony, team liderzy mogą mieć trudności z tworzeniem i aktualizowaniem quizów dla swoich zespołów, jednocześnie zajmując się innymi zadaniami. Testportal AI to dla nich idealna pomoc!

Jak stworzyć test online z AI?

  1. Prześlij do Testportal AI źródło wiedzy, które będzie podstawą do wygenerowania testu, quizu lub egzaminu. Możesz przesłać dowolną treść, nawet niedostępną publicznie.

  2. Wybierz oczekiwaną liczbę pytań i ich rodzaj (obecnie dostępne są pytania jedno i wielokrotnego wyboru).

  3. Pozwól naszym algorytmom przeanalizować tekst i zasugerować pytania oraz odpowiedzi.

  4. Zaakceptuj sugestie AI lub prześlij więcej danych i wygeneruj pytania ponownie.

  5. Sprawdź wygenerowane pytania. Dodaj do nich załączniki oraz większą liczbę odpowiedzi (jeśli to konieczne).

Jestem przekonany, że oglądamy właśnie rewolucję AI, a my chcemy być w niej o krok przed konkurencją. Dlatego już dziś oferujemy naszym użytkownikom rozwiązania jutra.

Krystian Dąbrowski

Co-founder & CEO @ Testportal

O Testportalu

2,5 miliona użytkowników i ogólnoświatowy zasięg to najlepszy dowód tego, że Testportal jest liderem wśród platform do oceniania online. Oferuje rozwiązania dla profesjonalistów i instytucji, wymagających stałego dostępu do wiarygodnych i wnikliwych danych od odbiorców, współpracowników, stażystów, itp.

Dzięki różnym typom oferowanych pytań Testportal to rozwiązanie idealne w różnych obszarach oceniania, od umiejętności miękkich i zdolności poznawczych po kodowanie, które umożliwia firmom podejmowanie świadomych decyzji w oparciu o dane.

Oferuje ono również inne rewolucyjne rozwiązania, takie jak Technologia Uczciwy Rozwiązujący, która umożliwia nieinwazyjny monitoring online rozwiązujących za ułamek ceny innych platform.

Kontakt

Krystian Dąbrowski
Co-founder & CEO
krystian.dabrowski@testportal.pl